PILNE! Zorganizowane ataki lewackich bojówek na kościoły! Ordo Iuris: Dokumentujcie i wzywajcie policję (FOTO)

Tzw. strajk kobiet zapowiedział na dziś prowokacje i ataki na kościoły. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z ataków i dewastacji. Członkowie Ordo Iuris zachęcają, by tego typu akcje dokumentować np. poprzez zdjęcia oraz wezwać policję. Zapewniają też o gotowości pomocy w sprawie przeciwko tym, którzy dopuszczają się profanacji.

– Czytałyście pana Gądeckiego, biskupa? Jak cieszy się, że w Polsce będzie zakaz aborcji? Wiecie, jak cieszą się kościelni sadyści? Wiecie, jak jutro katofanatycy będą świętować zwycięstwo nad kobietami? Fakt legalizacji tortur? Popsujmy im humory! Bo cieszą się przedwcześnie! Weź nasz banknot, idź do kościoła i wrzuć na tacę! Nie chcesz wchodzić do środka – przyklej plakat na zewnątrz! Chcesz/ możesz napisać/ powiedzieć/ zrobić coś innego – działaj!I najważniejsze – zrób zdjęcie, napisz post, podziel się z nami i że światem – czytamy w opisie wydarzenia „słowo na niedzielę” na Facebooku współorganizowanym przez tzw. strajk kobiet.

Adwokat Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris zachęca, by dokumentować tego typu ataki oraz od razu wezwać policję.

– Każdy akt wandalizmu ze strony aborcyjnych bojówek grożących wiernym, wymierzony w: – Kościoły – Msze Święte i nabożeństwa – Znieważanie miejsc kultu Należy zgłosić prawnikom @OrdoIuris wraz z opisem i dowodami (zdjęcie, nagranie). Podejmiemy interwencję. Przekroczyli granicę. Jeżeli jesteś świadkiem profanacji lub zakłócenia Mszy Świętej: 1/ udokumentuj zdarzenie nagraniem na telefonie; 2/ zadzwoń natychmiast po Policję; 3/ prześlij nagranie, czas zdarzenia, miejsce i swoje dane kontaktowe na interwencja@ordoiuris.pl Nie bądź bierny. REAGUJ! – napisał na Twitterze Kwaśniewski.

W kilku miejscach doszło już do zdewastowania świątyń, na jednej z Mszy świętych doszło do jej zakłócenia i profanacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “PILNE! Zorganizowane ataki lewackich bojówek na kościoły! Ordo Iuris: Dokumentujcie i wzywajcie policję (FOTO)

  • Avatar
    26 października 2020 at 13:25
    Permalink

    Po co wzywać policję, która niejednokrotnie „wsławiła” się, ochraniając ich manifestacje i pałując narodowych oponentów?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.