Pogański taniec szamanki w Watykanie z udziałem Franciszka tuż przed synodem. Mocny komentarz Terlikowskiego (WIDEO)

Franciszek wziął udział w pogańskich modłach i tańcach szamanki z Amazonii w Watykańskich ogrodach. Jutro zaś rozpocznie się Synod o Amazonii, wobec którego środowiska katolickie mają wiele zastrzeżeń, chociażby do treści odstającej od stanu faktycznego dokumentu roboczego.

Jutro odbędzie się Zgromadzenie Specjalne Synodu Biskupów. Temat spotkania to „Amazonia: nowe ścieżki dla Kościoła i dla ekologii integralnej”.

Ks. Maciej Słyż, który jest misjonarzem w Ameryce Południowej, udostępnił na Twitterze nagranie na którym widzimy, jak Franciszek uczestniczy w pogańskich modłach szamanki ku czci „matki ziemi”.

– Może po Synodzie Amazońskim wyjdzie nowy Mszał Amazoński. Będziemy się spotykali w ogródkach, wzniesiemy ołtarze dla Matki Ziemi za kościołami i grzech-otali radośnie? – napisał na Twitterze kapłan.

Ostro skomentował też sytuację Tomasz Terlikowski. – Symboliczny „początek” (tak wiem, że to nie jest inauguracja, ale…. dzieje się to na początku) Synodu na temat Amazonii. Szamanka prowadzi modlitwę za Matkę Ziemię. Cóż, mówcie, co chcecie, ale ja jednak głęboko wierzę, że jeśli ktoś może zbawić człowieka i ziemię, to Jezus Chrystus, a jeśli coś powinno rozpoczynać Synod to Ofiara Mszy Świętej. Szamanizm odwołuje się do rzeczywistości często demonicznej i nie ma powodów, by propagować go w Watykanie – napisał na Facebooku Terlikowski.

– Ale jedno jest pewne, jak to mówili zwolennicy „nowej Reformacji”: ten Synod zmieni wszystko. I to już widać. Św. Atanazy Wielki, módl się o wierność Bożej Prawdzie dla nas – podsumował.

Przypominamy, że już wcześniej grupa duchownych i świeckich teologów wysłała list do Kolegium Biskupów, w którym stawiają Franciszkowi zarzuty o kanoniczną herezję. Proszą też biskupów, by „podjęli konieczne kroki mające na celu rozwiązanie niezwykle ważnego problemu jakim jest papież-heretyk”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Pogański taniec szamanki w Watykanie z udziałem Franciszka tuż przed synodem. Mocny komentarz Terlikowskiego (WIDEO)

  • Avatar
    4 listopada 2019 at 19:09
    Permalink

    Ciekawe jest to, że tzw. „szamanki” przed przywitaniem się z Papieżem uczyniły znak krzyża. Może więc tylko przypisuje im się kult szamański że względu na strój i niezrozumiałe gesty? Wszyscy pamiętamy, że JP II całował ziemię po wyjściu z samolotu i nikt nie przypisuje mu kultu matki ziemi. Reasumując: nie wierzę w „taniec papieża Franciszka z szamanką”!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.