Poseł PO obruszona zaproszeniem na różaniec. „Mam nadzieję, że podobnie zareaguje na chanukę”

Poseł KO Jagna Marczułajtis-Walczak niezwykle ostro zareagowała na zaproszenie na Pokutny Marsz Różańcowy organizowany przez Krucjatę Różańcową. Na antyklerykalną furię zareagował Dominik Cwikła pytając, czy na podobną reakcję może liczyć w przypadku zaproszenia na zbliżającą się chanukę.

– Mam pytanie do @KancelariaSejmu. Jakim prawem wysyłają mi państwo na kalendarz sejmowy na IPad sejmowy zaproszenie na (UWAGA!): Pokutny Marsz Różańcowy? Co to za szczególne wydarzenie rangi parlamentarnej które jest wpisywane posłom w kalendarz służbowy? Proszę o wyjaśnienie!!! – napisała z oburzeniem poseł KO Jagna Marczułajtis-Walczak.

Na zwróconą uwagę, że zaproszenie nie jest od Kancelarii Sejmu odpisała, że „to by oznaczało, że sekretariat Kurcjaty Różańcowej za Ojczyznę ma dostep do kalendarzy posłów”.

Do oburzenia odniósł się założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. – Mam nadzieję, że zareaguje podobnie w przypadku zaproszenia jej na chanukę w Sejmie. Mogę na to liczyć, p. poseł @JagnaMarczulajt? – zauważył dziennikarz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.