Prof. Bartyzel o Radzie Stałej Episkopatu. „Idźcie precz, kusiciele”

Rada Stała KEP zaapelowała o „wspólne stanowisko ws. wyborów prezydenckich”. Odwołuje się m.in. do… szacunku dla demokracji.

Rada Stała KEP przekonuje w apelu, że znajdujemy się w Polsce w „czasie epidemii”.

– Doceniamy dotychczasowe zaangażowanie władz państwowych i samorządowych. Życzymy odpowiedzialnym za rządy naszym państwem, aby potrafili opracować i wdrożyć najodpowiedniejsze mechanizmy w celu rychłego pokonania epidemii – czytamy.

– W procesie dokonywania odpowiedzialnego wyboru kandydata na urząd prezydenta należy wziąć pod uwagę w szczególny sposób prawość moralną, miłość Ojczyzny i traktowanie władzy jako służby, kompetencje w dziedzinie życia politycznego i obywatelskiego, wyrazistą tożsamość, postawę dialogu i umiejętność współpracy, zdolność do roztropnego rozwiązywania konfliktów, merytoryczne przygotowanie i wiedzę, a także szacunek dla zasad demokracji, kierowanie się fundamentalnymi zasadami etycznymi, poszanowanie dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci, gwarancję dla prawnej definicji małżeństwa jako trwałego związku mężczyzny i kobiety, promocję polityki rodzinnej oraz gwarancje dla rodziców w zakresie prawa do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawaną wiarą i wartościami – napisano.

Do tego właśnie fragmentu odniósł się prof. Bartyzel.

– Biskupi z Rady Stałej Epidiaskopu piszą, że cechą kandydata na prezydenta winien być „szacunek dla zasad demokracji”. Idźcie precz, kusiciele, którzyście chyba nigdy nie czytali „Immortale Dei” i „Diuturnum illud” Leona XIII – stwierdził prof. Jacek Bartyzel.

episkopat.pl, facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Prof. Bartyzel o Radzie Stałej Episkopatu. „Idźcie precz, kusiciele”

 • Avatar
  15 maja 2020 at 21:30
  Permalink

  Demony obezwładniły swoim działaniem większość polskich biskupów, bo w sposób ukryty jemu służą. Wielka liczba duchowieństwa jest święcie przekonana, że tylko dla tego, że są kapłanami, biskupami mają Niebo zapewnione. Takie myślenie podsuwa im demon, a jest to jego wierutne kłamstwo, które chce jakoś uwiarygodnić, bo niewielu z nich w ogóle, albo niewiele się modlą. Tylko modlitwa i osobista ofiara blokują działanie demonów.
  Zdobywszy duszę kapłana i biskupa demony bronią tej zdobyczy do końca, bo stanowią sobą dla nich bardzo cenny łup.

  Kapłani i biskupi masowo zdradzają Kościół Święty, a także Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa. Szatan raduje się z głupoty ludzi, zwłaszcza z głupoty kapłanów i biskupów oraz kardynałów. Oni oddalają się od Boga i Jego Świętych Praw, pełnią to co złe w Oczach Bożych, liberalizują liturgię, wprowadzają do kościoła masowo liberalizm i modernizm, wprowadzają do kościoła dawno potępione przez Kościół Święty elementy do liturgii.
  Coraz mniej mogą ludzie ufać swoim kapłanom i biskupom, bo ci coraz bardziej otwarcie skłaniają się w stronę zdrady Jezusa.

  Demon pracuje nad tym, aby Polscy biskupi zechcieli doprowadzić Kościół w Polsce do stanu który jest obecnie w Niemczech.

  Zły duch coraz bardziej naciska na polskich biskupów, aby się poddali, aby jedynie udawali swoją aktywność, swoją gorliwość. Jeszcze trochę, a prawdziwi, wierni katolicy w Polsce, będą w mniejszości. Kapłani i hierarchia coraz bardziej i bardziej oddala się ode Mnie, czynią wiele swawoli i prawie nikt tego nie kontroluje.

  Obecnie na 138 polskich biskupów, prawie 120 to osoby realizujące w praktyce ma…ki, mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz.

  Jeżeli się nie nawrócą, to mogą pójść do piekła na wieczne potępienie.

  Trójca Święta

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks