Prof. Bartyzel o tzw. prawach człowieka: Liberalny wymysł i zabobon wydumany po to, by zastąpić prawo Boże

Profesor Jacek Bartyzel w ostrych słowach skrytykował tzw. prawa człowieka. Jak podkreślił, jest to „liberalny wymysł i zabobon”, który stworzono, by „zastąpić wieczne prawo Boże i też pochodzące od Boga prawo naturalne”.

Profesor Jacek Bartyzel poruszył tę kwestię, ponieważ „znaleźli się jacyś niegodziwcy, którzy wystąpili z żądaniem usunięcia z UG i UAM Profesorów Jakuba Steliny i Justyna Piskorskiego, zasiadających w Trybunale Konstytucyjnym, gdyż jakoby ‚łamiących prawa człowieka'”.

– Nigdy nie wierzyłem i nigdy nie uwierzę w liberalny wymysł i zabobon tzw. praw człowieka. Bezbożną, albowiem bez wątpienia wydumaną po to, aby zastąpić wieczne prawo Boże i też pochodzące od Boga prawo naturalne (które składa się z obowiązków, a nie roszczeń człowieka) w roli fundamentu konstytucji państw i społeczeństw, ideologią „prawoczłowieczyzmu” bezgranicznie gardzę – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

– Nikt i nic mnie nie zmusi, abym tę truciznę zalecał i zachwalał moim studentom. Tak mi dopomóż Bóg, w Trójcy Świętej Jedyny – podsumował.

facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.