Prof. Wielomski i ks. Gniadek SVD o prezydencie, który „przypomniał sobie” o nauce katolickiej. „Nie mamy niezależnych katolickich dziennikarzy”

Prof. Adam Wielomski zapytał, jakie prorodzinne czy katolickie uchwały podjął rząd i prezydent w ostatnich latach. Obecnie bowiem – tuż przed wyborami – prezydent Duda z medialnym hukiem podpisał niemającą żadnej mocy prawnej „Kartę Rodzin”. Ks. Jacek Gniadek SVD zaś stwierdził, że powinny o to zapytać tzw. katolickie media, jednak „nie mamy niezależnych katolickich dziennikarzy”, którzy by to zrobili.

– Na dwa tygodnie przed wyborami prezydenckimi Andrzej Duda i politycy PiS przypomnieli sobie, że bronią prawa natury i formuły katolickiej przed LGBT. A co konkretnie w sprawie tej prezydent, rząd i większość sejmowa zrobiła przez ostatnie lata? Czy uchwaliliście np. ustawę przeciwko propagandzie LGBT? Jeśli tak, to – proszę – przypomnijcie mi nazwę tej ustawy i datę uchwalenia… – napisał na Facebooku prof. Adam Wielomski.

Krótko do sprawy odniósł się też ks. Jacek Gniadek SVD.

– Tak jest przed każdymi wyborami. Gość Niedzielny lub Niedziela powinni przepytać prezydenta, ale nie mamy niezależnych katolickich dziennikarzy – stwierdził kapłan.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Prof. Wielomski i ks. Gniadek SVD o prezydencie, który „przypomniał sobie” o nauce katolickiej. „Nie mamy niezależnych katolickich dziennikarzy”

 • Avatar
  18 czerwca 2020 at 06:42
  Permalink

  A czy ustawa o policji jest zgodna z prawem naturalnym? Bo amerykańska na pewno nie.
  .
  [WIDEO:] Nowe nagranie: świadkowie błagali policjantów, żeby nie zabijali Floyda https://www.facebook.com/Onet/videos/3063443933713987/ (17.06.2020).
  .
  To wideo zostało opublikowane 14 czerwca przez Bena Crumpa, adwokata reprezentującego rodzinę George’a Floyda.
  .
  Czy niezależni dziennikarze „prawicowi” i księża zainteresują tym nabrzmiewającym również w Polsce problemem pp. kandydatów na prezydenta?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.