Profanacja. Sprzedają na aukcji konsekrowane w Niemczech hostie do celów okultystycznych

W serwisie aukcyjnym Etsy pojawiła się aukcja, na której sprzedawca oferował dziewięć już konsekrowanych hostii do celów okultystycznych. Hostie zostały już sprzedane i pozostaje mieć nadzieję, że zrobił to kapłan, by nie dopuścić do jeszcze większej profanacji.

Konsekrowane hostie na sprzedaży w serwisie Etsy/fot. prnt scrn etsy.com

– Etsy to globalna platforma sprzedaży unikatowych przedmiotów oraz towarów potrzebnych do działalności twórczej. Znajdziesz tu mnóstwo niezwykłych produktów, od unikatowych wyrobów rękodzielniczych po skarby vintage – czytamy w opisie serwisu.

Serwis dopuścił do aukcji 9 konsekrowanych hostii. Jak wynika z opisu „produktu”, konsekracja miała miejsce w Niemczech. Sprzedający podkreśla, że jest to „produkt” do „uprawiania czarnej magii”.

Sprzedawca, przedstawiający się jako „AL”, prowadzi firmę Pentagora. Dziennikarze Life Site News skontaktowali się z firmą, by potwierdzić, czy rzeczywiście są to konsekrowane hostie.

– Może nie wiecie, ale aby odprawić prawdziwą czarną mszę, musisz być wyświęconym katolickim księdzem. W Niemczech jest grupa księży, którzy działają w satanistycznym podziemiu. Więcej nie mogę ujawnić – powiedział AL.

lifesitenews.com, etsy.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.