Profanacja w Lublinie w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Proboszcz: Widzimy w tym akt demoniczny

Tomasz Zugaj, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Kobieta strąciła figurę Matki Bożej Fatimskiej w kościele o. kapucynów na Poczekajce. Zdaniem ojców kapucynów, mógł to być akt demoniczny.

– Właśnie miałem rozpoczynać nabożeństwo o godz. 12, kiedy zobaczyłem kobietę na stopniach przed ołtarzem, która nieco nieporadnie próbowała inicjować pieśń „Czarna Madonno” – powiedział o. Mirosław Ferenc, proboszcz parafii na Poczekajce.

– Ponieważ wiedziałem, że nie ma w tym czasie organisty, pomyślałem, że ktoś sam rozpoczął śpiew, choć wydało mi się dziwne, że robi to na środku kościoła. Po dłuższej chwili, gdy chciałem rozpocząć już modlitwę, poprosiłem tę panią o zakończenie śpiewu. Niestety, bez rezultatu. Prosiłem jeszcze kilka razy, kiedy ona w pewnym momencie prosto do mikrofonu krzyknęła bardzo dziwnym głosem: Milcz! – relacjonuje o. Ferenc.

Bracia kapucyni podeszli do kobiety, by usunąć ją z prezbiterium. Wówczas kobieta szybko podbiegła i z wielką siłą zamachnęła się na figurę przedstawiającą Matkę Bożą Fatimską. Stała ona na podwyższeniu.

– Figura spadła, potłukła się głowa i ręce. Ludzie zaczęli płakać. Ciężko opisać to doświadczenie – opowiada o. Mirosław Ferenc. Kobieta rzuciła się do ucieczki, lecz została zatrzymana. – My widzimy w tym akt demoniczny. W najbliższy czwartek po Mszy św. o godz 18 odbędzie się nabożeństwo ekspiacyjne za profanację figurki – zapowiada ksiądz proboszcz.

Stłuczona figura znajdowała się w kościele od ponad 20 lat. – Została przywieziona z Fatimy. Niestety nie da się jej już skleić – powiedział o. Mirosław Ferenc.

gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Profanacja w Lublinie w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Proboszcz: Widzimy w tym akt demoniczny

 • Avatar
  11 grudnia 2018 at 11:18
  Permalink

  „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył”

  Reply
  • Avatar
   12 grudnia 2018 at 21:42
   Permalink

   Przeczytaj Nowy Testamebt-zwl. Ostatnie slowa Jezusa-Testament Chrystusa z Krzyza-Czyli ostatnie polecenie, jakie dal ludziom. „niewiasto oto syn twoj. Synu oto Matka Twoja“. Czyli wskazal na Jej Osobe, bo to dzieki Jej pokorze Bog mogl zrealiziwac Swoj Plan zbawienia czlowieka. Zaudaj Jezusowi-On wypelnia Slowo i polecenia Boga wzgl.nas, dlatego czytaj tez Nowy Testament a przede wszystkim poogladaj sobie na YouTube filmiki dzieki czyjej pomocy zostaja wygonione najgorsze demony…wlasnie dzieki Niewiascie oblecuobej w Slonce, ktora miazdzy glowe Szatana-ktory nienawidzi Matki Chrystusa o bedzie sie jeszcze nie jeden raz wsciekal jesli bedziemy ja czcic ( co zaleca sam Chrystus..) Z Bogiem

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.