Stelmasiak: Mój wywiad i wypowiedź abpa Gądeckiego ws. LGBT zmanipulowane przez TVP (WIDEO)

„Wiadomości” TVP w imię obrony środowisk totalitarnego ruchu LGBT zmanipulowały wywiad przeprowadzony przez Artura Stelmasiaka z „Niedzieli”, którego udzielił abp Stanisław Gądecki.

– Dopiero się zorientowałem, jak mój wywiad i wypowiedź abp. Gądeckiego ws. #LGBT zostały zmanipulowane przez #TVP – napisał na Twitterze Artur Stelmasiak, szef warszawskiej „Niedzieli”.

– Na początku jest o tym, że z #LGBT nie można dialogować, a później o tym, iż nie można ich okradać z prawdy Ewangelii – dodał.

A jak przedstawiło sprawę TVP? De facto redakcja reżimówki zrobiła z arcybiskupa Gądeckiego homopropagandzistę!

– W wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Niedziela” abp Gądecki przypomina, że choć na marszach równości dochodziło do profanacji świętości, np. wizerunku Matki Boskiej czy parodiowania Eucharystii, to nikt, także te środowiska, nie będą wyłączane z głoszenia Dobrej Nowiny, bo każdy ma do tego pełne prawo – mówi pracownik TVP w „Wiadomościach”.

– Prawdą jest też to, że Kościół otrzymał zadanie głoszenia Ewangelii wszystkim, i nikt nie powinien być wyłączony z możliwości usłyszenia Dobrej Nowiny. Także osoby przynależące do wspomnianych środowisk mają to prawo. Dla nas osoby te nie są w pierwszym rzędzie gejami, lesbijkami, biseksualistami czy transseksualistami – one są przede wszystkim naszymi braćmi i siostrami, za których Chrystus oddał swoje życie i które chce On doprowadzić do zbawienia – zacytował.

Zignorowano niezbędny dla zachowania poprawności kontekstu fragment o tym, że homoseksualiści – jeśli chcą znajdować się we wspólnocie Kościoła – muszą przyjąć wymagania stawiane wszystkim wiernym oraz wezwanie do konieczności głoszenia prawdy, nawet, jeśli nie jest to łatwa czy przyjemna sprawa.

– W imię wierności naszemu Zbawicielowi i w imię miłości do naszych sióstr i braci musimy jednak głosić całą Ewangelię – nie unikając wymagań, które ona niesie, i nie przestając nazywać śmiertelnym grzechem tego, co nim w istocie jest. Gdybyśmy tak nie czynili, okradalibyśmy naszych bliźnich z prawdy, która także im się należy – mówił abp Gądecki.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.