„Święta Komunia nie rozprzestrzenia wirusów tylko je zatrzymuje”. Iwona Paulewicz ostro o tchórzliwych włoskich hierarchach

Iwona Paulewicz, autorka książki „Ciiichooo… miłość się rodzi” w ostrych słowach skomentowała postawę włoskich hierarchów kościelnych, którzy bez sprzeciwu podporządkowali się zakazowi odprawiania Mszy świętych. Zwróciła także uwagę, że nawet Kościół prawosławny ma jasny przekaz w tym względzie.

– Zamykanie Kościołów w okresie Wielkiego Postu, duchowego przygotowywania się do Zmartwychwstania Chrystusa jest skandalem w oczach Boga. Brakiem wiary w Jego moc i to w Watykanie – napisała na Twitterze Iwona Paulewicz.

Dodała także, iż jest to „zachowanie pogańskie, niegodne katolika”. – Co z „nie lękajcie się” tak często powtarzanym w Biblii?! – pyta.

Przytoczyła także stanowisko synodu Kościoła Prawosławnego w Grecji w sprawie koronawirusa.

– W Kościołach będzie odprawiana Msza Święta i tak jak zawsze wierni będa przyjmować Komunię Świętą. Święta Komunia nie rozprzestrzenia wirusów tylko je zatrzymuje – poinformowała i dodała, że „wstyd jej za Watykan”.

– Wstyd mi nie za Watykan jako Watykan, bo to miejsce Święte, tak jak Kościół Katolicki był jest i zawsze będzie Święty – tylko za decyzję w sprawie #coronovarius , która wyszła z Watykanu. Wszystko to pokazuje, jak bardzo nasz kochany Kościół Katolicki jest atakowany – podkreśliła.

Odniosła się także do decyzji, że w każdą środę i niedzielę Franciszek będzie udzielał błogosławieństwa przez Internet i media.

– Zły przykład dla świata, bardzo zły. „Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa” – podsumowała Iwona Paulewicz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.