Szymańska atakuje KEP. Kłamczucha twierdzi, że stanowisko biskupów „mija się z prawdą”

Jolanta Szymańska/fot. ilustracyjne/fot. Twitter Jola Szymańska

Jolanta Szymańska, gwiazda modernistycznych portali podających się za katolickie oraz przyłapana już na kłamstwie w obronie prawa do mordowania nienarodzonych dzieci tym razem zaatakowała biskupów. Chodzi o stanowisko KEP w sprawie tzw. karty LGBT+.

– Właśnie przeczytałam stanowisko Konferencji Episkopatu Polski w sprawie Karty LGBT+. Powiedzieć, że mija się ono z faktami to nic nie powiedzieć. Powiedzieć, ze jest wyrazem absolutnej ignorancji w temacie przemocy strukturalnej to wciąż mało – pisze „hipsterkatoliczka”.

– Dlatego pozwolę sobie udostępnić najcelniejszy przeczytany przeze mnie komentarz w temacie. Panie Jerzy Sosnowski – dziękuję, że Pan jest – napisała i udostępniła wpis Jerzego Sosnowskiego, publicysty „Więzi”. Zatytułowany jest „»Nie« dla stanowiska mojego biskupa”.

W tekście krytykuje zaś nauczanie Kościoła na temat homoseksualizmu, ponieważ biskupi „ośmielili się” przypomnieć, że według nauczania Kościoła katolickiego „akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane”.

Jolanta Szymańska słynie z szerzenia kontrowersyjnych z punktu nauczania Kościoła poglądów. Została też wprost przyłapana na poszerzaniu kłamstwa, że plakaty ukazujące ofiary mordowania nienarodzonych dzieci są rzekomo fałszowane albo pochodzą z połowy ubiegłego wieku. Nigdy za wspomniane kłamstwa nie przeprosiła.

facebook.com, jerzysosnowski.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.