Tau wprost: Znowu zamordowano 42 mln dzieci w łonach matek. To nieskończenie gorsze niż płonący las (WIDEO)

Katolicki raper działający pod pseudonimem Tau opublikował krótkie nagranie. Odniósł się do pożarów w australijskich lasach oraz do zdemoralizowania tego kraju.

– Australia płonie. To bardzo przykra i tragiczna wiadomość. Wszyscy już o niej wiemy. Około pół miliarda zwierząt zginęło już w pożarach, około 20 osób utraciło życie. Zastanawia tylko jedna rzecz. Gdzie byli ci wszyscy politycy, celebryci, aktorzy, piosenkarze, działacze społeczni? Gdzie oni wszyscy byli gdy kilka dni temu ogłoszono, że znów pobito niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord świata w zeszłym roku znów zostało zamordowanych 42 mln dzieci w łonach matek? – mówi na nagraniu raper Tau.

– 42 mln dzieci w łonach matek znów zostało zabitych. To nieskończenie gorsza informacja od tej, że płonie las w Australii – stwierdził artysta.

– Gdzie byli ci wszyscy aktorzy? Nie wiem. Wiem jedno: Takie kataklizmy to znaki czasu, to konsekwencje grzechów – zaznaczył.

– W Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu narodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne inne ideologie niszczące moralność człowieka – wyliczył i dodał, że „co siali, teraz zbierają”.

– Zastanówmy się, co w rzeczywistości płonie? Australia, czy nasze brudne, zepsute serca? – podsumował Tau.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.