Ten raport mówi wprost: Istnieje silna korelacja między homoseksualizmem a pedofilią wśród duchownych

Wikimedia Commons

Amerykańska organizacja non-profit wskazuje na silny związek między homoseksualizmem pośród księży a przypadkami pedofilii w amerykańskim Kościele. Podważa jednocześnie bronienie się środowisk LGBT, jakoby taka korelacja nie występowała.

Raport Ruth Institute, zajmującej się badaniem skutków rewolucji seksualnej i jej wpływu na młode pokolenie, wskazuje na związek między wzrostem liczby księży homoseksualistów a pedofilią. Zgodnie z prezentowanymi danymi, liczba duchownych homoseksualistów wzrosła z 3 proc. w 1950 r. do ponad 16 proc. w 1980 r. Korelacja między wzrostem homoseksualizmu w amerykańskim kościele a przypadkami nadużyć jest niemal pełna i jej współczynnik wynosi 0,98.

Autor raportu, ks. Paul Sullins wskazuje jednak na to, że nie posiadamy wiedzy o orientacji seksualnej sprawców nadużyć, więc przyjmujemy że istnieje między nimi współzależność.

Stworzony przez Ruth Institute raport stawia pod znakiem zapytania wyniki innego raportu opublikowanego przed 7 laty. Dokument John Jay  Collage of Criminal Justice zaprzeczał jakiemukolwiek związkowi  między homoseksualizmem a pedofilią. Pojawiają się więc pytania o to czy twórca raportu Ruth Institute jest świadomy oskarżeń o homofobię .

– Powiedziałbym, że jeśli to wybór pomiędzy oskarżeniem o homofobię a dalszym przyzwoleniem na wykorzystywaniem młodych chłopców, to podejmuję to ryzyko. Dla ludzi, którzy nienawidzą prawdy, prawda wygląda jak nienawiść – ocenił kapłan.

Ks. Sullins wskazuje również na potrzebę zbadania w jakich seminariach kształcili się późniejsi księża i określenia czy pedofilia w amerykańskim kościele nie jest związana ze jakimiś strukturami lub grupami osób, które nadal mogą działać na rzecz poszerzania kręgu homo-pedofilskiego.

vaticannews.va

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.