Terlikowski ujawnia: Tak brytyjskie urzędy walczą z chrześcijaństwem i zrównują je z islamem

Islam to religia pokoju, natomiast chrześcijaństwo nie. Taka logika kieruje brytyjskimi urzędnikami, którzy odmawiają chrześcijanom przyjazdu do Anglii i otrzymania azylu. Podobnego problemu nie mają natomiast muzułmańscy imigranci.

Tomasz Terlikowski ocenia, że to „zwycięstwo szaleńczego bezbożnictwa, które przepowiada, że chrześcijanom w Europie będzie coraz ciaśniej, i że czeka nas czas prześladowań”

– Trudno nie nazwać tego inaczej niż zwycięstwem. Może jeszcze miękkich, ale kto wie, jak długo tak będzie. Wielka Brytania odmówiła azylu uchodźcy z Iranu, który prosił o niego, bo nawrócił się na chrześcijaństwo. Oficjalnym powodem było to, że określił on chrześcijaństwo mianem „religii pokojowej”, a Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii uznało, że w istocie chrześcijaństwo jest tak samo religią przemocy jak islam – napisał Tomasz Terlikowski na Facebooku.

– Jak to uzasadniono? Otóż jakiś geniusz z ministerstwa zacytował słowa Jezusa: „nie przyszedłem przynieść pokoju, lecz miecz”, a także fragmenty Starego Testamentu. Nie jest to pierwsza tego rodzaju decyzja. Wcześniej to samo ministerstwo odrzuciło prośbę konwertyty z islamu o azyl, bo ten napisał, że Jezus nie miał ziemskiego ojca. Wojujący ateista z Wielkiej Brytanii uznał, że miał, a był nim Józef – dodał Terlikowski.

– Wszystko to byłoby nawet dość śmieszne, gdyby nie to, że skutkiem takich decyzji może być wydalenie szukających ratunku przed prześladowaniami chrześcijan do krajów ich pochodzenia, gdzie czeka ich śmierć. A jakby tego było mało okazuje się, że urzędy w Wielkiej Brytanii zaczęły angażować się w antychrześcijańską i antybożą nagonkę – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.