W wyniku nacisku muzułmanów szkoła w Birmingham wycofuje seksualizację ze szkół. Propartyjny portal w Polsce dokonuje srogiej manipulacji. A katolicy cicho…

W wyniku protestów rodziców islamskich dzieci, szkoła podstawowa w Birmingham wycofała się z prowadzenia seksualizacji dzieci nazywanej „edukacją seksualną”. Ks. Daniel Wachowiak zauważa, że „katolicy w Polsce cisza albo pomrukiwanie pod nosem”. Zaś portal niezalezna.pl, który należy do mediów bezkrytycznie wspierających proimigrancki PiS… w ogóle nie wspomina o tym, kim byli rodzice, którzy protestowali w Wielkiej Brytanii.

Sześciobarwna flaga ruchu LGBT przesłonięta przez islamski półksiężyc/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay (kolaż)

W szkole Parkfield w Saltley w Birmingham rodzice przestali posyłać dzieci na zajęcia, na których dokonywano seksualizacji ich dzieci. Liczba rodzin, które w ten sposób protestowały przeciwko seks edukacji według WHO wzrosła do ponad 400.

Islamiści słusznie stwierdzili, że na tzw. lekcjach edukacji seksualnej promuje homoseksualizm i transseksualizm i nie chcieli, by indoktrynowano ich dzieci.

W specjalnym oświadczeniu dyrekcja poinformowała, że na chwilę obecną wycofuje w ogóle lekcje tzw. edukacji seksualnej, by nie dyskryminować dzieci z rodzin muzułmańskich dając ofertę zajęć, na które nie mogą chodzić.

– A katolicy w Polsce cisza albo pomrukiwanie pod nosem tam, gdzie należy wrzasnąć – skomentował doniesienia ks. Daniel Wachowiak na Twitterze.

Z kolei Dominik Cwikła zauważa, że „potwierdza się, że państwa ateistycznego długo budować się nie da”. – W pustkę cywilizacyjną wkroczy religia – nawet i obca – ponieważ człowiek wierzyć w coś musi – ocenił Cwikła.

– Oj, ale antyklerykałowie zatęsknią jeszcze za „opresyjnym” chrześcijaństwem, gdy islam zrobi swoje „porządki”. Muzułmanie nie ograniczą się do stwierdzenia, że homoseksualizm to grzech, a aborcja to zamordowanie dziecka. Będą fizycznie karać – z karą śmierci włącznie – za nieprzestrzeganie ich zasad. Ale łatwo nie będzie tego odkręcić – podkreślił.

Co niesamowite, okazało się, że o wydarzeniu poinformowano też na propartyjnym portalu niezalezna.pl. Pominięto jednak „drobny szczegół”. Nie wspomniano w ogóle, że rodzicami są muzułmanie, zaś całość brzmi, jakby był to efekt protestów chrześcijan.

theguardian.com, twitter.com, niezalezna.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.