Wskrzeszenie za wstawiennictwem abpa Fultona Sheena? Dziecko nie żyło ponad godzinę

Czcigodny Sługa Boży abp Fulton J. Sheen/fot. Facebook Arcybiskup Fulton J. Sheen

– Bonnie i Travis Engstrom dowiadują się, że kolejny raz zostaną rodzicami. W trakcie oczekiwania na dziecko odkrywają kazania abp. Fultona Sheena. Jednomyślnie postanawiają nadać dziecku imię na cześć arcybiskupa. Nie wiedzą jeszcze wtedy, że to jego wstawiennictwo uratuje życie ich maleństwu – czytamy w wywiadzie „Niedzieli” z Bonnie Engstrom, matką chłopca, które nie żyło przez ponad godzinę.

– Ja i mąż wciąż jesteśmy bardzo wdzięczni za dar tego cudu. To dla nas wielka radość, że James żyje i czuje się dobrze – mówi Bonnie Engstorm.

– Jeszcze w czasie ciąży zaplanowaliśmy, że nadamy naszemu dziecku imiona James Fulton. Ciąża przebiegała bez zarzutu, ale i tak cały czas prosiliśmy abp. Sheena, aby modlił się za Jamesa – dodaje Bonnie.

Chłopiec urodził się martwy. – Wszystko przebiegało właściwie, dopóki nie okazało się, że na pępowinie powstał węzeł, który napiął się podczas porodu i odciął dopływ tlenu. (…) Kiedy James przyszedł na świat, nie mógł się poruszać ani oddychać. Nie miał też pulsu. Z trudem to do mnie docierało, ale czułam, że właśnie wydarzyło się najgorsze: James urodził się martwy – mówi matka dziecka.

Jak się okazało, serce Jamesa zaczęło bić po 61 minutach. – W trakcie tych straszliwych 61 minut mój mąż, który cały czas był obecny przy naszym dziecku, wzywał pomocy arcybiskupa Fultona Sheena. Robił to także wtedy, gdy wodą chrzcił małego Jamesa niedającego oznak życia. Pamiętam te szepty, ciche modlitwy – relacjonuje.

– Dla lekarzy to, co stało się z Jamesem, musiało zakończyć się jego śmiercią. Albo przynajmniej spustoszeniem w jego organizmie. Jego serce nie biło przez ponad godzinę – wspomina Bonnie Engstorm.

Obecnie James Fulton Engstorm ma dziewięć lat.

Przypominamy, że 21 grudnia w katedrze pw. Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej w Peorii w Illinois odbędzie się beatyfikacja czcigodnego sługi Bożego abpa Fultona J. Sheena.

niedziela.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.