Wsparcie dla działań Episkopatu

foto: Pixabay (edytowane)
foto: Pixabay (edytowane)

Głośna prowokacja w warszawskim kościele jeszcze bardziej zmobilizowała obrońców życia do pokazania swojego poparcia dla czytanego w niedzielę komunikatu Konferencji Episkopatu Polski. Wszyscy, którzy chcą wyrazić, iż zgadzają się z głosem biskupów, mogą za pośrednictwem sieci podpisać się pod specjalnym listem.

„Wyrażam moją wdzięczność oraz solidarność wobec Prezydium KEP w związku z listem w sprawie pełnej ochrony życia człowieka odczytanym w kościołach w całej Polsce w dniu 3 kwietnia br.” – pod tymi słowami w przeciągu jednego dnia podpisało się prawie 25 tys. osób. List popierający ochronę życia i stanowisko biskupów ma być przeciwwagą m.in. dla prowokacji z kościoła św. Anny.  „W tej medialnej >>ustawce<< wzięło udział raptem kilka osób, a mimo to informacja o tej akcji znalazła się w wielu mediach. Pokażmy, że osób, które wspierają prawo do życia dla każdego dziecka przed i po urodzeniu, jest dużo więcej! Podpiszmy list poparcia dla treści, które były czytane wczoraj we wszystkich polskich kościołach” – pisze autorka listu, Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.

„Batalia o ochronę życia dla każdego dziecka, zarówno przed urodzeniem jak i po urodzeniu rozpoczęła się na nowo. Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza postulująca prawo do życia dla każdego dziecka. Zgodnie z Konstytucją, posłowie, Senat, Prezydent oraz Rada ministrów ciągle mają też szansę wyjść z własną inicjatywą” – przekonuje Korzekwa-Kaliszuk. List można podpisać TUTAJ.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.