Zamiast do nawrócenia, biskupi w Belgii wzywają do „ekonawrócenia”. Ekoterrorystyczna propaganda sączy się z belgijskiego episkopatu i watykańskiego medium

Radio Watykańskie informuje, że belgijscy biskupi wzywają swych rodaków do „nawrócenia ekologicznego”, cokolwiek by to nie oznaczało. Wezwanie pojawia się w liście „Czas na stworzenie: zapewnić przyszłość ziemi i wszystkim jej mieszkańcom”.

Przewodniczący belgijskiego episkopatu Jozef De Kesel i typowa zwolenniczka ekooszołomstwa/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Kerknet/Pixabay

Biskupi przejęli się najwyraźniej ostatnimi ekopropagandowymi występami, które straszą nieuchronną zagładą ludzkości. Są to te „rzetelne” i „naukowe” raporty, według których – w ich wcześniejszych wersjach – ludzkość już nie istnieje.

Belgijski episkopat najbardziej wziął sobie do serca raport przygotowany przez ONZ, według którego „co ósmy gatunek zwierząt i roślin jest zagrożony wyginięciem”.

– Inny, opracowany przez grupę ekspertów alarmuje, że do 2030 r. trzeba zmniejszyć o połowę emisję dwutlenku węgla, aby ograniczyć ocieplenie klimatu do 1,5 stopnia Celsiusa. Warto zauważyć, że kraje Beneluxu to region o wysokiej emisji dwutlenku węgla. Liderem jest tu Luksemburg, który w przeliczeniu na mieszkańca produkuje dwa razy więcej dwutlenku węgla niż Polska – czytamy na stornie Radia Watykańskiego.

Jeśli chodzi o rzetelność raportów, to przypominamy, że kataklizmy już miały mieć wielokrotnie miejsce, a nikt ich nie widział. – 30 czerwca 1989 roku ONZ obwieścił, że jeżeli w ciągu 11 lat nie zostanie powstrzymane globalne ocieplenie, to w ciągu 20 lat niektóre państwa znikną. Własnie obchodzimy 30 rocznicę tych apokaliptycznych proroctw – czytamy na stronie nczas.com w artykule z 1 lipca pt. „Z dziejów ekosekt. Mija 30 rocznica nowojorskich proroctw ONZ. Według nich Bangladesz i Egipt są pod wodą od 10 lat”.

Jednak to nie przeszkadza traktować na serio ekooszołomstwa przez wpływowych duchownych na Zachodzie.

Belgijscy biskupi chcą być „głosicielami dobrej nowiny” i ogłaszają w liście, że „raporty naukowców potwierdzają, że można jeszcze uratować przyszłość naszej planety”. – Choć czas nagli, możemy jeszcze wyjść ze spirali śmierci, która wciąga nasz świat” – przekonuje Episkopat Belgii.

– Biskupi zachęcają więc zatem wszystkich, aby postępowali po drodze ekologicznego nawrócenia i zaznawali szczęścia w umiarkowaniu. W sposób szczególny zwracają się do katolickich parafii, stowarzyszeń i organizacji, aby opracowały plan ochrony klimatu poprzez odpowiednią restrukturyzację własnych budynków z myślą o jak najmniejszym użyciu energii. Biskupi zachęcają też wspólnoty katolickie, aby całe ich życie było przeniknięte troską o stworzenie – przekonuje Radio Watykańskie.

W informacji nie ma podanych żadnych danych na temat tego, ile CO2 emitują mocarstwa takie, jak: USA, Rosja, Chiny czy Indie. Dlaczego więc belgijski episkopat wspiera ideologię ekooszołomów?

vaticannews.va, nczas.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.