Czasopismo dla ameb. Ta krzyżówka w „Gazecie Polskiej” najlepiej pokazuje stan umysłu i „humoru” propartyjnego betonu

– Niski poziom a nawet gorzej – napisał na Twitterze Sławomir Cenckiewicz komentując krzyżówkę z propartyjnej „Gazety Polskiej”, a jest to i tak dość lekka ocena.

Wśród pytań w niej było m.in. „Pasożyt ludzki, co po dodaniu jednej samogłoski staje się nudziarzem w czerwonych okularach”, czy też „Czerwona menda znana z manifestacji KOD, co ogłosiła się reprezentantem nauczycieli”. Hasło całej krzyżówki zaś miało brzmieć „totalne świnie”.

Nie dość, że do redakcji i autora nie przyjechała jeszcze policja z zatrzymaniem za tzw. mowę nienawiści, jak np. za niepubliczny telefon ponad 70-letniego dziadka rzekomo grożącego prezydentowi III RP, to jeszcze sam autor jest dumny z zamieszania.

– Od dziś mogę czuć się autorem spełnionym, bo to rzadki przypadek, by plan twórcy powiódł się w 100 procentach: krzyżówka miała oburzać i oburza – napisał Piotr Lisiewicz na propartyjnym portalu niezalezna.pl. Odniósł się również do oburzonych lewicowców zapominając, że takie naruszanie rozumu i godności człowieka zwyczajnie oburzy zwykłych przyzwoitych ludzi.

„Gazeta Polska” jest czasopismem skrajnie przychylnym partii Prawo i Sprawiedliwość należącym do tzw. sakiewiczówki. Forsowała swego czasu postulaty radykalnych środowisk samozwańczych ekologów, gdy wierchuszka PiS postanowiła wziąć się za „obronę” zwierząt hodowlanych. Coraz częściej pojawia się opinia, że pod względem prezentowanego relatywizmu tytuł ten przebił „Gazetę Wyborczą”.

https://twitter.com/Cenckiewicz/status/1087657857527570433

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.