Czasopismo „Magna Polonia” ma ogromne wsparcie od Polaków

„Przede wszystkim chcemy postawić na jakość, zarówno pod względem formy jak i treści. Chcemy pisać o tematach, niepoprawnych politycznie, chcemy poruszać kwestie o których >>elity<< wolałyby zapomnieć. Chcemy obnażać fałsz klasy politycznej. Pragniemy stworzyć pismo tworzone przez Polaków, dla Polaków” – deklarują autorzy pisma „Magna Polonia”, którego pierwszy numer ukaże się już niedługo dzięki finansowemu wsparciu czytelników. 

foto: facebook.com/MagazynMagnaPolonia/
foto: facebook.com/MagazynMagnaPolonia/

„Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy” – piszą o sobie autorzy. Wśród publicystów zaproszonych do współpracy z czasopismem znajdą się m.in.: Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jacek Bartyzel, dr Stanisław Krajski, Leszek Żebrowski, prof. Jan Żaryn oraz dr Krzysztof Kawęcki.

Wydawcy nowo powstającego czasopisma jakiś czas temu ogłosili za pośrednictwem Internetu zbiórkę, której planowana kwota miała wynosić 15 tys. złotych. Był to jednak pierwszy, minimalny cel, a kwota już została przekroczona o przeszło 2 tys. złotych! Gratulujemy i czekamy na rozwój wydarzeń. Więcej o czasopiśmie TUTAJ.

miecz

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.