Laureatka Oscara reklamuje Planned Parenthood

twitter.com/BuzzFeed
twitter.com/BuzzFeed

Nagrodzona Oscarem za najlepszą rolę żeńską Emma Stone z dumą prezentowała na czerwonym dywanie swoje poparcie dla morderczej organizacji. Na znak wsparcia dla Planned Parenthood aktorka przypięła do stroju znaczek z logo aborcyjnego giganta.

Oczy krytyków filmowych, jak i znawców mody zwrócone były na Emmę Stone ze względu na to, iż to właśnie ona otrzymała złotą statuetkę dla aktorki roku. Tym samym gwiazda zrobiła morderczej organizacji wielką reklamę. Mimo że znaczek z logo Planned Parenthood był malutki i większość komentujących suknię Stone nie zwróciła na niego specjalnej uwagi, nie umknął on przedstawicielom samej organizacji, którzy z dumą ogłosili na Twitterze: „Nikt nie nosi [znaczka] PP tak pięknie jak Emma Stone”. Haniebny znaczek miała też na oscarowej gali inna popularna aktorka, Dakota Johnson, znana z pornograficznego romansidła „50 twarzy Greya”.

Planned Parenthood morduje rocznie ok. 300 tys. nienarodzonych dzieci. Udając organizację kobiecą i zajmującą się zdrowiem promuje tzw. „aborcję” wśród Amerykanek, zwłaszcza biednych czarnoskórych kobiet, jako nieszkodliwy „zabieg”.

MGOT/lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.