„Polska według konfederatów” wzbudza wielkie emocje. Książka Murgrabiego ujawnia poglądy posłów Konfederacji, również te kontrowersyjne

W ostatnim czasie koło poselskie Konfederacji odnotowuje spory wzrost poparcia. Przynajmniej na to wskazują kolejne sondaże. W skład koła wchodzi 11 posłów z trzech różnych partii politycznych, nieraz bardzo różniących się w poszczególnych sprawach. Opinie poszczególnych posłów zebrał w książce „Polska według konfederatów” Michał Murgrabia.

Książka wydana przez Magna Polonia zawiera wywiady ze wszystkimi przedstawicielami tego koła poselskiego.

– Bez cenzury, bez ograniczeń czasowych i ze wszystkimi posłami Konfederacji w jednym miejscu. Czy poseł Janusz Korwin-Mikke chodzi na Mszę Świętą Wszechczasów? Jakie książki wywarły największy wpływ na życie posła Roberta Winnickiego? Dlaczego poseł Dobromir Sośnierz boi się korzystać z Internetu? Co najbardziej drażni w polskiej polityce posła Michała Urbaniaka? W jaki sposób poseł Jakub Kulesza chce szybko naprawić funkcjonowanie państwa? Dlaczego poseł Grzegorz Braun nie odpowiedział na pytanie o rolę Kościoła katolickiego w Polsce? Jak poseł Krystian Kamiński ocenia politykę rządu wobec środowisk żydowskich? Czy rację ma poseł Artur Dziambor mówiąc, że polityka to szopka? Co poseł Krzysztof Bosak myśli o kampanii Polska Bezgotówkowa? Jaką rolę w życiu posła Konrada Berkowicza odgrywa filozofia? Jak poseł Krzysztof Tuduj ocenia działania rządu w związku z koronawirusem? – czytamy w opisie książki.

Pozycja już zdążyła wywołać wielkie emocje, choć wciąż jest w przedsprzedaży. Autor Murgrabia opowiadając o książce zaznaczył, że to nie jest laurka dla partii, ale szerokie przedstawienie poglądów posłów, nieraz kontrowersyjnych. Jako przykład podał wypowiedź posła Dobromira Sośnierza na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne, choć nie chciał zdradzać szczegółów. Później sam poseł dopytywany przez Agnieszkę Jarczyk w MN w programie „Komentarz polityczny” pośrednio tę tezę.

Można więc śmiało założyć, że książka szczegółowo przedstawi poglądy posłów z poszczególnych partii. Nabyć ją można na stronie wydawnictwa Magna Polonia.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.