Tak wygląda totalitaryzm. Propisowski bloger chce karania za słuchanie disco polo

Założyciel bloga kontrowersje.net Piotr Wielgucki ostro zaatakował disco polo i jego fanów. Zdaniem fanatycznego pisowca jest to muzyka „warszawki” i słuchanie jej „powinno być karane”. Zapowiedział też walkę o ten postulat.

Piotr Wielgucki to skrajnie propisowski bloger. Zasłynął z prowadzenia bloga kontrowersje.net. Teraz postanowił zabrać się za fanów disco polo.

– Nie istnieje takie coś jak „muzyka disco polo”, jest disco polo i słuchanie tego powinno być karane jak profanacja symboli narodowych. Będę o to walczył. Albo jesteś Polakiem albo słuchasz disco polo – napisał na Twitterze skrajnie propisowski bloger Piotr Wielgucki.

– I ten durny „argument”, że z disco polo, to muzyka „ludowa” i „elity” się z tego śmieją, bo dla „prostych ludzi”. A gówno, jak mawiał Dyzma, disco polo zdychało, to warszawka zrobiła modę na ten szajs, taka „hipsterka”. Poważnie, to badziewie króluje na „imprach” korpo – przekonuje założyciel portalu kontrowersje.net Wielgucki.

– Jak ktoś nie wie, co znaczy, że totalitaryzm to ustrój ingerujący w każdą dziedzinę życia, to tutaj ma przykład – skomentował założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. Przypomniał także, że „stolicą disco polo” nie jest Warszawa, ale Podlasie.

– Zawsze mnie bawi, jak popularność próbuje się łączyć z wartościami. Disco polo jest płytkie i nie ma o czym dyskutować. Płytkość sprawia, że jest popularne, bo lekkie i świetne do zabaw tanecznych. Proste – podsumował Cwikła.

Oczywiście, nikt nie mówi, że disco polo to muzyka ambitna. Ale żeby karać za jej słuchanie? O gustach się przecież nie dyskutuje.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Tak wygląda totalitaryzm. Propisowski bloger chce karania za słuchanie disco polo

 • Avatar
  24 stycznia 2020 at 20:29
  Permalink

  i oglądania piłki nożnej, to też straszny prymityw, i wielce nudny, pies też potrafi biegać w te i nazad za tą piłeczką

  Reply
 • Avatar
  28 marca 2020 at 08:51
  Permalink

  Co to znaczy pisowiec? Przypinanie łatki. O koronawirusie pisze inaczej.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks