„Zakon Okrągłego Stołu”. Książka wydawnictwa 3DOM już dostępna

Filip Podstawski, „Zakon Okrągłego Stołu”, wyd. 3DOM

W tym tygodniu wydawnictwo 3DOM wypuściło książkę Filipa Podstawskiego „Zakon Okrągłego Stołu”. – Nawet jeżeli nie potraktujemy wielu przytaczanych przez autora opinii jako zasadnych i uznamy, że mówienie o POPiSie jako o spisku jest przesadą, to od niektórych faktów abstrahować się nie da – po lekturze książki nie da też się nie stwierdzić, że PiS i PO dzieli mniej, niż pokazują to nam propagandyści i politycy obu partii – ocenia Krzysztof Lech Łuksza, dziennikarz telewizji wRealu24.pl.

Jak zapewnia wydawca, „»Zakon Okrągłego Stołu« naświetli dla Was bardziej przerażającą alternatywę”, gdzie PiS i PO „to tak naprawdę dwie strony tej samej monety – a stawiając swój głos na jedną z nich, stawiasz w rzeczywistości na maszynę, która za niewiele ma sobie indywidualne, patriotyczne pobudki”.

Książka zdaje się nieprzypadkowo została wydana krótko przed wyborami. Wydawnictwo 3DOM zauważa bowiem, że jeśli „zamierzasz stanąć u urny w najbliższych wyborach”, to warto zastanowić się, czy „cenny głos twojego zaufania należy się tym, którzy od -nastu lat zasiadają przy tym samym stole, co rzekoma konkurencja”.

Książka „Zakon Okrągłego Stołu” dostępna jest na stronie wydawnictwa 3DOM. Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym pozycji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.