O nas

Ad maiorem Dei gloriam!

Portal Kontrrewolucja.net ruszył 25.01.2015 roku. Naszym celem jest przekazywanie informacji, wyjaśnianie tego, co w tychże może być niezrozumiałego oraz promowanie dobrych wartości. Popieramy Kościół katolicki, który jest najlepszą drogą do zbawienia, gdyż łączy wiarę i rozum. Czujemy się częścią narodu polskiego jako wspólnota, zaś indywidualnie każdy z nas jest obywatelem, czyli wolnym człowiekiem, który z wolności korzysta i broni jej. Wolność bowiem, jak powiedział św. Jan Paweł II, jest nam dana i zadana.

Nasze logo i nazwa nawiązują do bohaterów, którzy w 1793 roku stanęli do walki z krwiożerczą i antyklerykalną władzą rewolucyjną w departamencie Wandea we Francji. Serce z krzyżem, podpisane „Bóg i król”, poprowadziło konserwatywne społeczeństwo do wyparcia sił francuskich z departamentu. Koniec powstania był jednak tragiczny. Chłopi nie chcieli wychodzić poza swoje ziemie, co dało czas Francji na mobilizację armii i brutalne spacyfikowanie Wielkiej Armii Katolickiej i Królewskiej. Ten przykład daje nam naukę, że nie możemy interesować się tylko sobą, lecz musimy dbać o dobro wspólne, jakim jest ojczyzna.

Nie popieramy przewrotów czy nagłej zmiany władzy, gdyż te są domenami rewolucjonistów. Wiemy bowiem, że najlepsza nawet władza nie zmieni świata i nie stworzy utopijnego społeczeństwa, w którym zapanuje dobrobyt i sprawiedliwość. Jakikolwiek system by nie był, trzeba wyedukować społeczeństwo do przestrzegania zasad cywilizacji łacińskiej. Jeśli ludzie będą kradli i każdy będzie dbał tylko o siebie, najlepsza nawet władza nie poprawi sytuacji w kraju. Jeśli poszczególni członkowie narodu nie będą czuli się prawdziwie obywatelami, władza nie będzie dobra i będzie czynić wszystko, co tylko zapragnie. Jeśli obywatele nie będą wspólnotą jako naród, wszyscy będziemy ofiarami zewnętrznych wpływów. Jeśli odrzucimy Kościół, w tę pustkę wkroczy inna religia, która przewróci do góry nogami całą naszą cywilizację.

Jesteśmy z różnych stron Polski i w różnym wieku. Łączą nas: wiara, miłość do narodu i ojczyzny oraz chęć poprawy otaczającego nas świata. W dobie wszechobecnych ideologii rewolucyjnych, które przybierają różne nazwy i sztandary, każdy człowiek winien być świadom trwającej od 1789 roku wojny. My bierzemy w niej udział poprzez przekaz informacji, by ludzie mogli wyrwać się z panującej dezinformacji mediów mętnego nurtu. Bez tego bowiem ideologia gender, transhumanizm, zwolennicy zabijania nienarodzonych dzieci i wszelkie neo-marksistowskie ruchy będą miały ułatwione zadanie.

Portal nie ma nad sobą żadnej partii. Dzięki temu możemy próbować przekazywać prawdę i dobre wartości najlepiej jak umiemy. I obiecujemy, że tak właśnie będziemy starali się działać.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.