Patronat

Jeżeli są Państwo zainteresowani, by Kontrrewolucja objęła swoim patronatem organizowane przez Was wydarzenie, dzieło kulturalne lub inne, prosimy o kontakt poprzez adres podany w zakładce kontakt. W temacie prosimy wpisać „patronat medialny”.

Oferujemy profesjonalne i atrakcyjne przedstawienie inicjatywy na naszej stronie oraz promocję poprzez Facebooka i Twittera. Możemy też udostępnić przesłane przez Państwa materiały, np. zdjęcia, grafiki, plakaty czy filmy.

Jeśli warunki na to pozwolą i wyrażą Państwo taką wolę, możemy przedstawić relację z wydarzenia.

W zamian oczekujemy zamieszczenia przesłanego przez nas logo portalu Kontrrewolucja.net na oficjalnych materiałach promujących wydarzenie, zaprezentowania nas jako patrona medialnego oraz dostarczenia kompletu materiałów promujących wydarzenie/akcję/publikację ze wspomnianym logo naszego portalu drogą elektroniczną na uzgodniony adres mailowy.

Szczegóły takowej współpracy uzgadniane są każdorazowo indywidualnie. Ponadto zastrzegamy sobie prawo do redagowania i skracania przygotowanych wcześniej materiałów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wydarzenia, notek prasowych, błędnych lub nieaktualnych informacji o imprezach, etc.

Zastrzegamy sobie także prawo do rezygnacji ze współpracy i cofnięcie decyzji o przyznanym już patronacie medialnym w sytuacji, gdy współpraca idzie słabo lub jeśli objawią się nieznane wcześniej fakty.

Przykładowy patronat

Konferencja pro-life „Mężczyzną i kobietą stworzył ich Bóg” (TUTAJ i TUTAJ tekst na ten temat)

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.