Posłowie PiS, którzy poparli neofeministyczny projekt „Ratujmy kobiety”

twitter.com/KancelariaSejmu

Wczoraj wieczorem odbyło się czytanie dwóch projektów dotyczących mordowania nienarodzonych dzieci. Jednym z nich był złożony przez lewicowe organizacje „Ratujmy kobiety”, który zakładał poszerzenie prawnego zabijania dzieci.

Wśród polityków, którzy byli przeciwko odrzuceniu projektu w pierwszym czytaniu, a więc de facto popierając możliwość szerszej możliwości prawnie zabijania ludzi, znaleźli się m.in. Krzysztof Czabański (ten sam, który postuluje o zakaz zabijania zwierząt hodowlanych), Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Joanna Lichocka (niegdyś dziennikarka „Gazety Polskiej), Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński.

Poniżej pełna lista posłów PiS, którzy poparli w pierwszym czytaniu proaborcyjny projekt „Ratujmy kobiety”.

Patrząc w ogóle na to, jak głosowali poszczególni posłowie, można śmiało stwierdzić, że deklaracje światopoglądowe mają się nijak do tego, jak głosowali politycy poszczególnych opcji. Zwrócił na to uwagę Paweł Kubala z Prawicy Rzeczpospolitej.

Pełna lista posłów oraz ich głosowanie w sprawie ustawy aborcyjnej znajduje się TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz