Promujmy rodzinę!

Masz dość wszechobecnej homopropagandy? Nie zgadzasz się na to, by chorobę czy wynaturzenie nazywać „rodziną”? Dołącz do nas i informuj społeczeństwo o patologiach władzy, która na całym świecie wciska społeczeństwom swoją ideologię! W ten sposób pomożesz zmobilizować ludzi do wyraźnego sprzeciwu wobec rewolucyjnego planu zniszczenia rodziny!

Poszukujemy redaktorów do działu prolife w zakresie obrony rodziny. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. Tylko poprzez ciągłe informowanie o wszystkich chorych pomysłach ideologów gender i innych wynaturzeń zmobilizujemy społeczeństwo do sprzeciwu wobec powoli wprowadzanych fundamentalnych przemian w prawie. To właśnie dzięki Tobie Polska może uniknąć losu Niemiec, gdzie odbiera się dzieci rodzicom za próbę uniknięcia deprawujących zajęć z tzw. „edukacji” seksualnej.

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja rodziny”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Nowe wiadomości codziennie do godziny 18. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz