Promujmy rodzinę!

Masz dość wszechobecnej homopropagandy? Nie zgadzasz się na to, by chorobę czy wynaturzenie nazywać „rodziną”? Dołącz do nas i informuj społeczeństwo o patologiach władzy, która na całym świecie wciska społeczeństwom swoją ideologię! W ten sposób pomożesz zmobilizować ludzi do wyraźnego sprzeciwu wobec rewolucyjnego planu zniszczenia rodziny!

Poszukujemy redaktorów do działu prolife w zakresie obrony rodziny. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. Tylko poprzez ciągłe informowanie o wszystkich chorych pomysłach ideologów gender i innych wynaturzeń zmobilizujemy społeczeństwo do sprzeciwu wobec powoli wprowadzanych fundamentalnych przemian w prawie. To właśnie dzięki Tobie Polska może uniknąć losu Niemiec, gdzie odbiera się dzieci rodzicom za próbę uniknięcia deprawujących zajęć z tzw. „edukacji” seksualnej.

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja rodziny”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook