Facebook blokuje niewygodne treści

pixabay

Wiadomo to nie od dziś – na Facebooku treści za życiem lub katolickie często uznawane są za „mowę nienawiści”. Bardzo często jest tak, że serwis ogranicza zasięg portali takich jak nasz. Czy nic nie można z tym zrobić? Otóż można.

Uruchomiliśmy dla Was opcję newslettera. Wystarczy podać adres mailowy, by raz na kilka tygodni otrzymać kilka najciekawszych i najważniejszych informacji oraz ciekawych opinii. Ponadto dzięki newsletterowi dowiecie się, jeśli wydarzy się coś pilnego i niezwykle ważnego. Wystarczy kliknąć w przycisk „newsletter” na pasku menu lub TUTAJ i zostawić swój adres mailowy.

Zapewniam, że danych nie sprzedajemy ani nie przekazujemy nikomu innemu. Jednocześnie w sytuacji, gdyby – oby nie! – Facebook postanowił skasować nasz profil, będziecie o tym poinformowani. Należy pamiętać, że już wiele profili zostało nagle wyłączonych bez wcześniejszego ostrzeżenia…

Nie jest to rozwiązanie idealne. Niemniej zawsze jest to krok dalej od bardzo wpływowego i zlewaczałego serwisu biorącego w obronę wiele antywartości. Zapisz się już dzisiaj – to nic nie kosztuje, a może pomóc Ci w pamiętaniu o tym, by sprawdzać, o czym informujemy na naszym portalu.

Przekaż wieści dalej!

Dominik Cwikła

Dominik Cwikła

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydałem też Gazetę "Rycerstwo", prowadzę audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Pracuję w redakcji wSensie.pl.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet