Fritz w Korona TV o wyrzuceniu Brauna z debaty w Radiu ZET: „Wejście w buty neobolszewickiego cenzora. Stankiewicz miał inne podejście do niego już przedstawiając uczestników debaty” (WIDEO)

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej Roman Fritz w Korona TV nie tylko skrytykował postawę pracownika Radia ZET, który wyrzucił z debaty przedwyborczej Grzegorza Brauna za wyrażenie swoich poglądów. Zwrócił uwagę, że już na samym początku programu i przed rozpoczęciem debaty, gdy dopiero przedstawiano jej uczestników, prowadzący program w inny sposób podszedł do lidera Konfederacji Korony Polskiej, niż do wszystkich pozostałych.

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej zwrócił uwagę na przeszłość pracownika Radia ZET Andrzeja Stankiewicza, gdy bywał zapraszany do różnych programów. Jak podkreśla Roman Fritz, „mówił to, co dany prowadzący chciał usłyszeć”.

– Wspominam, że bywał zapraszany bardzo często przez red. Rafała Ziemkiewicza, jeszcze wówczas w TV Republika, gdzie prezentował w latach rządów PO-PSL taką opcję, że te rządy nie są idealne, dobrze byłoby je w krótkiej perspektywie wymienić np. na rządy PiS. A z kolei w tym samym czasie będąc w gościach w telewizji konkurencyjnej, np. w TVN mówił coś zupełnie przeciwnego. Właśnie że dać szansę PO-PSL na dalsze rządy. A opozycja słaba i nie ma się co nimi przejmować. Redaktor Andrzej Stankiewicz to jest postać bardzo specyficzna – powiedział Fritz.

Następnie zwrócił uwagę, że w debacie w Radiu ZET „już przedstawiając gości” Stankiewicz „zupełnie inne nastawienie” miał wobec pozostałych uczestników a Grzegorza Brauna.

– Przedstawiając kandydata Konfederacji Grzegorza Brauna miał taką minę, jakby zjadł owoc cytryny. Wydaje się, że to było dla niego zło konieczne, że musi przedstawić tego Brauna, musi go niestety dopuścić do głosu, bo wymogi tej kampanii wyborczej są takie, a nie inne – kontynuował Fritz.

Samą sprawę wyproszenia Brauna z debaty ocenił jako „skandal” i „wejście w buty neobolszewickiego cenzora”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.