Kalinowski: Prawica RP podzielona. Czy jesienią zobaczymy ją w Sejmie?

Prawica RP podzielona. Oficjalnie partia będzie startować z list platformy wyborczej prof. Mirosława Piotrowskiego Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi, lecz jak donosi Wirtualna Polska, pojedynczy liderzy z markiem Jurkiem na czele będą startowali z listy Kukiz’15.

Tomasz Kalinowski/fot. medianarodowe.com

Prawica RP to ugrupowanie, które jako narodowiec od dawna szanuje, choć nie ze wszystkimi postulatami się zgadzam. Szczególnie nie po drodze mi z liderem Markiem Jurkiem, który jest typowym konserwatystą, zwolennikiem Unii Europejskiej i bezwarunkowego trwania w sojuszu USA-Izrael.

Ale Marek Jurek prezesem Prawicy RP już nie jest. Od kilku miesięcy to stanowisko piastuje dr Krzysztof Kawęcki. Postać znana w środowisku narodowym i wielce szanowana. Człowiek, który zawsze ma w sercu interes narodowy. Człowiek szczery i sympatyczny. Takich ludzi polskie życie polityczne potrzebuje. Dlatego mam szczerą nadzieję, że jesienią tego roku Prawica RP pójdzie jednym frontem do polskiego parlamentu i dr Kawęckiego będziemy słuchali z mównicy sejmowej broniącego polskiego interesu narodowego jak na ideowego endeka przystało.

Tomasz Kalinowski

Przedruk z: medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.