YouTube nie dopuszcza konserwatywnej telewizji internetowej Korona TV do monetyzacji. Sytuacja trwa od kilku miesięcy (WIDEO)

Telewizja Internetowa Korona TV, w której programy prowadzi założyciel naszego portalu Dominik Cwikła nie została zatwierdzona przez serwis YouTube do monetyzacji. Powód pozostaje nieznany. Wszystkie warunki do uruchomienia monetyzacji zostały zaś spełnione już dłuższy czas temu.

Drugi już kanał telewizji internetowej Korona TV nie może doczekać się włączenia monetyzacji przez administrację YouTube. Wczoraj poinformował o tym na koniec programu prowadzący oraz nasz założyciel Dominik Cwikła.

– Cały czas mamy problem z monetyzacją kanału. […] Pierwszy kanał w ogóle nie został dopuszczony do monetyzacji, teraz ten kanał, Korona TV Plus – mimo, że odpowiednia ilość wyświetleń i oglądnięć została zrobiona – to wciąż monetyzacji nie mamy zatwierdzonej. Warto, żeby państwo o tym wiedzieli – powiedział Cwikła. – Jest to dla całego projektu sytuacja trudna, ponieważ telewizja nie może na siebie zarabiać z nieznanej tak naprawdę przyczyny – podkreślił.

Do sprawy odniósł się także prezes MAT Production sp. z o. o. – wydawcy telewizji Korona TV – i dziennikarz Wolność TV Marcin Jan Orłowski. – Jako MAT Production Sp. z o.o. spełniliśmy wszystkie wymogi potrzebne do uruchomienia monetyzacji na kanale Korona TV Plus. Niestety, jak widać, Grzegorz Braun i jego środowisko muszą znajdować się na tzw. „czarnej liście” serwisu YouTube, przez co nasza działalność nie jest możliwa w normalnej formie – powiedział kontrrewolucja.net Marcin Jan Orłowski.

– Sytuacja z Korona TV Plus jest dokładnie taka sama, jak w przypadku Korona TV, czyli pierwszego kanału, który próbowaliśmy uruchomić. Tam również wszystkie wymagania Youtube’a zostały spełnione, jednak administracja nie zechciała uruchomić monetyzacji kanału. Powód? Jak zwykle w takim przypadku kompletnie nieznany. Nie mamy żadnej odpowiedzi ze strony serwisu – zaznaczył.

Korona TV wystartowała 29 marca, zaś od 10 maja działa na drugim kanale o nazwie „Korona TV Plus”. Kanał współpracujący z Konfederacją Korony Polskiej jest wydawany przez MAT Production sp. z o.o.. MAT Production zajmuje się produkcją programów w kilku kanałach, m.in. Wolność TV, Krul TV [nazwa oryg. – red. Kr] oraz GIGA Sport TV. Wydaje także kilka portali internetowych.

Szerzej o współpracy naszego portalu z MAT Production sp. z o.o. można przeczytać TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “YouTube nie dopuszcza konserwatywnej telewizji internetowej Korona TV do monetyzacji. Sytuacja trwa od kilku miesięcy (WIDEO)

 • 30 lipca 2021 o 12:00
  Permalink

  ..hmmm… gdyby AK domagała się kasy za publikowanie swoich tez w GESTAPO BIULETIN to straciłaby chyba wiarygodność wśród Polaków, prawda?

  A Korona TV i cała reszta 'patriotów’ natrętnie i nachalnie usiłuje zarabiać na swoim patriotyzmie u żydów.

  Może zaproponują plajtującej GW prowadzenie 'Kącika patriotycznego’ ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.