Redakcja Wschodu

Zauważyliście, że komentarze wydarzeń dotyczących Wschodu przedstawiane są najczęściej z perspektywy mocarstw, a nie interesu Polski? Wołasz o pomstę do nieba słysząc, jak w imię przypodobania się Zachodowi rząd III RP faworyzuje neobanderowski rząd na Ukrainie? Załamujesz się słysząc, jak nieliczni przeciwnicy tego stanu rzeczy idą w drugą skrajność, uważając Putina za zbawcę świata? Razem możemy to zmienić! Dołącz do naszej redakcji i informuj społeczeństwo o tym, co dzieje się za Bugiem!

Poszukujemy redaktorów do działu Wschód w zakresie wydarzeń na tzw. dawnych Kresach Wschodnich oraz w europejskiej części Rosji. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. W ten sposób chcemy dać propolską alternatywę dla wielkich koncernów medialnych, które najczęściej popychają nasze społeczeństwo do ślepej nienawiści wobec Rosji, nieraz przyklaskując wobec szkodliwych dla nas samych działań, które nie dają Polsce nic w zamian. Nieliczne inne serwisy proponują drugą, równie szkodliwą skrajność – ślepą „miłość” wobec Rosji i Putina. Wyzwólmy się z z roli marionetki mocarstw! Przypominajmy światu o zbrodniach UPA, informujmy Polaków o tym, co naprawdę dzieje się na Wschodzie!

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja wschód”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook