Gazeta „Rycerstwo” o czystości

Dzisiaj ukazał się trzeci numer Gazety „Rycerstwo” – bezpłatnego półrocznika dla młodzieży. Tematem przewodnim jest czystość. Oprócz tego w numerze m.in. odpowiedź na pytanie, dlaczego maleje ilość powołań kapłańskich, historia husarii, obrona życia i rodziny oraz tematyka religijna.

– Tym razem skupiamy się na szeroko pojętej kwestii czystości – zarówno pod względem duchowym, historycznym jak i społecznym – pisze Magdalena Siemienas, Redaktor Naczelna we wprowadzeniu do trzeciego numeru czasopisma. – Miłośnicy historii będą mogli zgłębić swoją wiedzę na temat husarii, a także dowiedzieć się czegoś o zwyczajach żołnierzy w I Rzeczpospolitej. Przypomnimy także, jak ważna jest walka o czyste serce i wskażemy, jakie są najczęstsze powody niewiary. Nie zabraknie artykułów dotyczących obrony życia i koniecznej postawy mężczyzn w sprawie aborcji. Opowiemy o wychowaniu do życia w rodzinie i problemie z poziomem polityki w Polsce – czytamy we wstępie do trzeciego numeru „Rycerstwa”.

Całe czasopismo jest dostępne bezpłatnie TUTAJ. Nasz portal jest partnerem Gazety „Rycerstwo”.

Gazeta „Rycerstwo” (c)

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Nowe wiadomości codziennie do godziny 18. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz