Małżeństwo opowiada, jak odejść od Świadków Jehowy

Krystian i Paulina opowiadają o tym, jak od dziecka byli wciągnięci do sekty Świadków Jehowy i jak udało się im z niej wyjść oraz ułożyć życie.

Krystian urodził się w sekcie. Przeszedł obrzęd inicjacji nazywany „chrztem” w wieku 11 lat, zaś jego żona, Paulina, w wieku 16 lat. Oboje poznali się będąc Świadkami Jehowy.

– Każdy Świadek Jehowy ma zestaw obowiązków. Musi chodzić do służby, czyli chodzić od domu do domu. Ma przydzielony swój teren, musi zdawać sprawozdania z tej służby, czyli ile godzin poświęca miesięcznie, ile czasopism daje, jakie rozmowy, z kim, ile czasu na to poświęca – mówi Paulina. – Całe życie jesteśmy szkoleni do tego, aby wiedzieć, jak rozmawiać z ludźmi – dodaje jej mąż, Krystian.

Poniżej pełne świadectwo Krystiana i Pauliny opublikowane na początku tego roku.

Świadkowie Jehowy to sekta założona przez Charlesa Taize Russela USA. Na całym świecie powstaje coraz więcej  organizacji, które pomagają wrócić do samodzielności członkom grupy. Nieraz są zakładane i prowadzone przez byłych Świadków Jehowy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz