10 tys. osób na Marszu dla Życia i Rodziny w Warszawie. W całej Polsce ponad 200 tys. osób (WIDEO)

Wczoraj ulicami Warszawy przeszedł po raz czternasty Marsz dla Życia i Rodziny. Pod hasłem „Nie pozwól na seksedukację w szkołach” w stolicy przeszło 10 tys. osób. W skali kraju zaś na marszach przeszło ponad 200 tys. osób.

– Pod wspólnym sztandarem w trosce o życie i rodzinę na przełomie maja i czerwca maszeruje ponad 130 miast. To ponad 200 tys. osób – powiedział Kamil Zwierz, prezes Fundacji Centrum Życia i Rodziny.

– W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców, czemu musimy się wyraźnie sprzeciwić – dodał.

Wśród wielu zaproszonych na marsz ekspertów obecna była m.in. prof. Judith Reisman, autor rządowego programu badań w USA nad założeniami edukacji seksualnej autorstwa Kinseya.

– Dziękuję CZIR za zaproszenie do Warszawy. Cieszę się, że mogę rozmawiać z polskim społeczeństwem. Podstawa Warszawskiej Deklaracji LGBT+, to są badania prowadzone przez Kinseya z 1948 r., człowieka, który cierpiał na bardzo poważne dysfunkcje własnej seksualności. Warto powiedzieć, że tutaj wcale nie chodzi o naukę tolerancji! Tutaj chodzi o nadużycia, których się dostąpił Alfred Kinsey prowadząc swoje badania na temat seksualności dorosłych i dzieci. Klęska, fiasko tej edukacji przejawia się w rosnącej liczbie aktywności seksualnej dzieci, rosnącej ilości chorób przenoszonej drogą płciową, rosnącej liczbie przypadków przemocy na tle seksualnym – apelowała prof. Reisman.

Z kolei pedagog Małgorzata Jurkowska powiedziała, że „na Zachodzie gdzie wprowadzono obowiązkową edukację seksualną zgodną ze standardami WHO rodzice nie mają możliwości nauczania dzieci zgodnie ze swoimi systemami wartości”. – Program edukacji seksualnej, podważając ich autorytet, często stawia rodziców w opozycji do dzieci – podkreśliła.

Marsz wyruszył spod pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Zakończył się pod Ratuszem m.st Warszawy. Wszystkie kobiety oczekujące narodzin dziecka otrzymały od organizatorów niemowlęce body.

niedziela.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.