Aborcyjna organizacja Marie Stopes pod lupą

Na prośbę organizacji pro-life departament zdrowia w Wielkiej Brytanii przeprowadził kontrolę w placówkach Marie Stopes International – stowarzyszenia zajmującego się zabijaniem nienarodzonych dzieci i propagowaniem tego procederu. W wyniku kontroli część działań MSI zostanie wstrzymana.

foto: Pixabay
foto: Pixabay

W placówkach Marie Stopes International nie będzie już można stosować znieczulenia ogólnoustrojowego, zrezygnowano także z przeprowadzania morderczego „zabiegu” u dziewcząt poniżej 18 lat. W Norwich zrezygnowano całkowicie z zabijania przez tzw. aborcję chirurgiczną. To efekty kontroli przeprowadzonej na zlecenie działaczy pro-life. MSI znalazła się na celowniku departamentu zdrowia m.in. w związku ze sprawą z 2012 roku, gdy zmarła 32-letnia kobieta, której nienarodzone dziecko uśmiercono właśnie w jednej z placówek Marie Stopes International w Londynie. Rok temu lekarza oraz dwie pielęgniarki, które uczestniczyły w mordzie, uznano winnych zabójstwa.

MSI to organizacja, która została powołana do życia przez urodzoną pod koniec XIX wieku szkocką feministkę, Marie Stopes. Stopes przez całe swoje życie zajmowała się promocją antykoncepcji oraz zabijania nienarodzonych jako „kontroli urodzin”. Szacuje się, ze w placówkach MSI ginie 70 tys. dzieci rocznie.

MGOT/catholicherald.co.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.