Ruszyła propaganda śmierci. Jest reakcja

Z inicjatywy komunistów oraz radykalnych środowisk lewicowych ruszyła w Internecie lawina morderczej propagandy. Mającą wyraźne skojarzenia z hitlerowskimi Niemcami kontrują już teraz obrońcy życia.

Środowiska lewicowe zorganizowały „czarny protest”. Organizatorom chodziło chyba o jakąś dramaturgię, gdyż zachęcano ludzi, by w ramach poparcia dla prawa do mordowania dzieci zakładali czarne stroje. Oprócz tego wczoraj Twitter zasypany został wiadomościami z hasztagiem tejże akcji. Przy akcji były liczne manipulacje (chociażby wspominanie o całych klasach uczniów popierających wydarzenie, gdzie potem okazywało się, że było to zwykłe zdjęcie młodzieży do zajęć teatralnych) jak i zwyczajnie wulgarne zachowanie.

Z niektórymi z aborterów wdałem się w dyskusję. Czego się dowiedziałem? Że Polska to syf a Polacy to idioci, że we wczesnej fazie ciąży można dokonywać mordów do woli, podobnie jak „zmieniać skarpetki”, bo dziecko nie ma żadnych praw, a dziecko poczęte z gwałtu to „potwór”. No i oczywiście po raz kolejny przekonałem się, że zwolennicy mordowania dzieci rzucają hasła, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com
foto: twitter.com

Internauci zaraz po ogłoszeniu akcji skojarzyli inicjatywę jako narodowosocjalistyczny styl. Na Facebooku powstał nawet fanpejdż, gdzie wrzucane są zdjęcia hitlerowców w czarnych mundurach, którzy „popierają” postulaty neofeministek w ramach czarnego protestu. Stronka została już zablokowana.

Obrońcy życia zorganizowali kontrę wobec obrzydliwego przekazu aborterów. Na Twitterze pojawia się coraz więcej wiadomości oznaczonych hasztagiem #StopAborcji.

Tymczasem w Sejmie zaczyna się batalia o życie. Czy rządzący okażą odwagę i zachowają się jak trzeba? Czy dla świętego spokoju pozwolą na dalsze mordowanie nienarodzonych dzieci?

Przekaż wieści dalej!

Dominik Cwikła

Dominik Cwikła

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydałem też Gazetę "Rycerstwo", prowadzę audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Pracuję w redakcji wSensie.pl.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz