Atak aborcjonistów tuż przed Bożym Narodzeniem. „Aborcja bez granic”

Dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem „Dziewuchy dziewuchom” rozpoczęły akcję „aborcja bez granic”. Szydząca swą nazwą z inicjatywy „różaniec do granic” akcja związana jest z uruchomieniem strony internetowej, na której „dziewuchy” pomagają w przeprowadzeniu morderstwa nienarodzonego dziecka kobietom w Polsce.

– „Aborcja Bez Granic” – to incjatywa i strona www, które mają dziś swoją premierę. To absolutny przełom w dostępie do usług aborcyjnych dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Zawdzięczamy go sojuszowi 6 organizacji prokobiecych z 4 krajów Europy – czytamy w poście.

– Od dziś pod numerem +48 22 29 22 579 przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 20, uzyskacie WSZYSTKIE informacje potrzebne do samodzielnego przeprowadzenia aborcji lub zorganizowania zabiegu zagranicą. Kwestia formalności, tłumaczenia, podróży i noclegu przestały właśnie być problemem – dodano.

– To nie koniec – „Aborcja Bez Granic” to także fundusz, który sfinansuje KAŻDEJ potrzebującej osobie procedurę przerwania ciąży. Bo brak pieniędzy nie może decydować o tym, czy zostaniesz rodzicem. O tym zdecydujesz sama – to Twój wybór, Twoje ciało i Twoje życie. Inicjatywę tworzą Aborcyjny Dream Team, Kobiety W Sieci- aborcja po polsku, Abortion Support Network, Ciocia Basia, Abortion Network Amsterdam, Women Help Women – zaznaczono.

– Zastanawiam się nad złożeniem w tej sprawie zawiadomienia do prokuratury. Ktoś pomoże przygotować je profesjonalnie? Bo chyba podżegania do zabijania dzieci i prawdopodobnego współudziału nie można pozostawić bezkarnie – zwrócił uwagę Jacek Władysław Bartyzel.

– Zawiadomienie dotyczące tej sprawy jest już pisane. Na skandaliczne ogłoszenie pomocnictwa w czynie zabronionym (zabójstwie prenatalnym) zwróciło nam uwagę wiele osób – poinformował prezes Odro Iuris Jerzy Kwaśniewski.

Rano Kwaśniewski poinformował, że Ordo Iuris „składa szerokie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w tej sprawie”. – Akceptacja takich ofert czynionych przez zorganizowane grupy aborcyjne byłaby końcem praworządności i obrony życia w Polsce – podkreślił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Atak aborcjonistów tuż przed Bożym Narodzeniem. „Aborcja bez granic”

  • Avatar
    14 grudnia 2019 at 11:18
    Permalink

    aborcja bez granic = matko zabij swoje dziecko

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.