„Ator” ostro o zapowiedziach Niedzielskiego o rozdzielaniu rodziców od dzieci. „Bestialstwo, za które ktoś powinien trafić do pierdla” (WIDEO)

– To jest bestialstwo, za które ktoś powinien trafić do pierdla. I tych ktosiów powinno być bardzo, bardzo dużo – powiedział Krzysztof „Ator” Woźniak komentując zapowiedź o „problemach” dla niezaszczepionych rodziców, którzy będą chcieli odwiedzić swoje dziecko, które urodziło się przed terminem.

„Ator” w swoim vlogu odczytał deklarację ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz naszą informację na ten temat z uwagą, że z wpisu wynika plan robienia problemów rodzicom. Minister Niedzielski bowiem napisał, że „rodzice wcześniaków zostają włączeni do szczepień na etapie 0, żeby bez przeszkód mogli odwiedzać swoje dzieci w szpitalach”. Jasno wynika z tego, że niezaszczepieni rodzice dzieci urodzonych przed terminem będą mieli „przeszkody”, aby swoje dzieci odwiedzić.

Jak zauważa Krzysztof Woźniak „nie tylko ludzie, którym urodziły się wcześniaki mają problem z odwiedzeniem swoich dzieci w szpitalu”.

– Rodzice, którzy mają dzieci w szpitalu mają problem z ich odwiedzeniem teraz, pod pretekstem koronki. I to jest, moim zdaniem, zbrodnia – ocenił „Ator”. – Pozbawianie dziecka kontaktu z rodzicem, kiedy to dziecko jest chore, to jest moim zdaniem zbrodnia – podkreślił.

Jak zauważył, „tylko rodzice wcześniaków mają możliwość pozbycia się tych przeszkód dzięki szczepieniu w trybie 0”.

– Rodzice dzieci, które nie są wcześniakami, a które również mogły trafić do szpitala, często na długo, np. przewlekle chore […]. Ci rodzice mają przeszkody, w odwiedzeniu swojego własnego dziecka – podkreślił.

Dalej zwrócił także uwagę, że w przypadku wcześniaków, nieraz odbiera się rodzicom jedyną okazję do zobaczenia swojego dziecka żywego. – Nie każdy wcześniak przeżywa. Niektórzy rodzice widzą swoje dziecko przy porodzie, a potem już widzą tylko ciałko, gdy mogą odebrać zwłoki i je pochować. A wcześniej nie mogły tego dzieciaczka zobaczyć. I to jest bestialstwo, za które ktoś powinien trafić do pierdla. I tych ktosiów powinno być bardzo, bardzo dużo – stwierdził Krzyszof „Ator” Woźniak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.