Bandycki atak na wóz Fundacji Pro. Jeden z profili daje do zrozumienia, że to oni. Czy państwo w końcu zadziała? (FOTO+WIDEO)

Bandyci z Antify zaatakowali w Warszawie wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do Życia. W ruch poszły noże. Jeden z profil wprost wyrażał aprobatę z bandyckiego zachowania.

– Zarówno nasz samochód, jak i kierowcy, zostali zaatakowani przy squacie na Wilczej! Pobity został nasz kierowca. Rzuciło się na niego kilka osób – poinformowała Fundacja Pro – Prawo do Życia na Facebooku.

– Prawdopodobnie został również pocięty samochód. Mieliśmy do czynienia ze niezwykłą agresją ze strony środowisk lewicowych – dodała fundacja.

– Przypominamy również, że środowiska deprawacyjne wczoraj wrzucały materiały, namawiając do ataku na nas. Została powiadomiona policja. Oczywiście nie rezygnujemy z akcji! Wręcz przeciwnie! Tak wygląda zakończenie „miesiąca tolerancji”. Czy trzeba tu coś dodawać? – podsumowano.

Z dosłownie dziką radością informował o zdarzeniu profil „Stop bzdurom”. W swojej euforii udało się im nawet otrzymać zdjęcie postu przez administrację Facebooka „za promowanie przestępstw”. Musiał być on naprawdę perfidny, ponieważ ten portal społecznościowy treści lewicowe zdejmuje niezwykle rzadko.

– Około 15:00 przejeżdzała przez ulicę Wilczą. Po zatrzymaniu przez jedną osobę szybko dołączyły kolejne, które wyłamały lusterka, wyrwały przykręcone blachy rejestracyjne, pomalowały szyby i zerwały baner „anty-LGBT”, a na koniec poprzebijały opony. Na gołym samochodzie osoby napisały „Stop Bzdurom” – czytamy na promującym przestępczość profilu.

Przyznano też, że wolontariusze fundacji Pro „zostali zaatakowani słownie i fizycznie”.

Część mediów z lewacką narracją atak nazwały „obywatelskim zatrzymaniem”.

– Pierwszy incydent był na Placu Zbawiciela, gdzie samochód zablokował nam drogę. Przyjechała policja, mężczyzna został wylegitymowany. To nie pierwsza taka sytuacja. Ale o wiele gorsza sytuacja spotkała nas na ulicy Wilczej. Gdy przejeżdżaliśmy obok skłotu naprzeciwko nas wyszedł zamaskowany i ubrany na czarno mężczyzna. szedł w naszą stronę i zablokował nam drogę. Zatrzymaliśmy samochód, a nagle z tej okupowanej kamienicy wybiegło około 20 zamaskowanych osób. Wyszliśmy żeby ich przegonić, ale doszło do fizycznego ataku – relacjonował Mediom Narodowym Łukasz Kowalczuk, który był jednym z poszkodowanych.

Napastnicy szarpali kierowcę oraz pasażera. Następnie powalili ich na ziemię, zaś pozostali bandyci w tym czasie przebili opony oraz cięli nożami samochód.

– Gdyby nie mężczyzna, który wybiegł nam na ratunek z pobliskiej restauracji i przegonił antifiarzy to mogłoby się to skończyć naprawdę gorzej dla nas – podkreślił wolontariusz fundacji.

„Stop bzdurom” wrzuciło potem post z informacją, że posiadają tablicę rejestracyjną z wozu. Na zdjęciu widzimy m.in. kobietę w różowych włosach w koszulce w czarno-białe paski. Podobnie wyglądającą osobę widzimy na zdjęciu z innego posta tego samego profilu, choć tam ma zamazaną twarz.

– Ideologiczni bandyci napadają na furgonetkę @Prawo_do_zycia, pewien fp daje do zrozumienia, że to oni i że pochwalają ten czyn. Gdyby posiadanie legalnie broni było prostsze a prawo nie chroniło napastników, sytuacja mogłaby w ogóle nie mieć miejsca – podsumował Dominik Cwikła.

medianarodowe.com, facebook.com, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Bandycki atak na wóz Fundacji Pro. Jeden z profili daje do zrozumienia, że to oni. Czy państwo w końcu zadziała? (FOTO+WIDEO)

 • Avatar
  1 lipca 2020 at 19:23
  Permalink

  Zabłąkana młodzież.

  Niestety, błądzi dalej.

  Królicza nora wciągnęła ich.

  Skąd czerpią motywację i podstawy myślowe i moralne do tego działania?

  Reply
  • Avatar
   3 lipca 2020 at 15:21
   Permalink

   Zgaduje że kwejki, wykopki i jakieś facebookowe grupy bazujące na lewackim szantażu emocjonalnym.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.