BMS zachęca: zagraj w Jasia!

fb.com/FundacjaMalychStopek
fb.com/FundacjaMalychStopek

Fundacja Małych Stópek stworzyła chyba pierwszą grę karcianą dla najmłodszych o tematyce obrony życia. „Zagraj w Jasia” wzorowana jest na „Piotrusiu”. Na kartach widzimy dzieci w różnych fazach życia prenatalnego.

– Gra przedstawia rozwój prenatalny człowieka od poczęcia i jest skierowana do najmłodszych odbiorców, czyli do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Myślę, że również dzieci w wieku podstawowym będą miały radość z tej gry – mówi Marta Kuśmierek z Fundacji Małych Stópek.

Na kartach do gry widzimy dziecko w określonym etapie rozwoju wraz z komentarzem. Gra jest też zachętą dla katechetów, by w ten sposób dotarli z ideą obrony życia do najmłodszych dzieci.

Fundacja Małych Stópek zajmuje się organizacją jednego z dwóch największych w Polsce Marszów dla Życia, który corocznie gromadzi na ulicach Szczecina kilkanaście tysięcy osób. Jej przedstawiciele organizują także różne akcje prolife m.in. w szkołach edukując w zakresie obrony nienarodzonych. Wspierają również samotne matki organizując pomoc zarówno materialną, jak i duchową oraz psychologiczną.

CWIK/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.