Bosak: Dudzie bliżej do środowisk homoseksualnych niż prolife

– Prezydentowi Dudzie bliżej do środowisk homoseksualnych niż do środowisk pro-life, ponieważ podkreśla on tę bliskość. Natomiast w Marszu dla Życia i Rodziny nigdy udziału nie wziął – powiedział Krzysztof Bosak w wywiadzie dla skrajnie propartyjnego portalu wpolityce.pl.

Krzysztof Bosak w rozmowie z portalem należącym do Fratrii odniósł się do postawy szefowej sztabu Dudy, Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. Stwierdził, że „jej słowa o tym, iż walka z hejtem nie jest cenzurą, są typowym przykładem lewicowej retoryki”.

– To lewica zawsze chce walczyć z tzw. hate speech i pod tym pretekstem jest ograniczana wolność słowa dla konserwatystów, patriotów w świecie Zachodnim – przypomniał kandydat na prezydenta.

Zauważył także, iż Turczynowicz-Kieryłło „robi dokładnie to samo” co prezydent, który „przymilał się do środowisk homoseksualnych sygnalizując, że jest gotowy do ustępstw”.

– Gości w swoim Pałacu Prezydenckim chętnie homoseksualistów i bliżej mu do tych grup niż do uczestników marszów pro-life, w których nigdy nie wziął udziału – podkreślił.

Wówczas pracownik portalu „przypomina, że prezydent Duda nie uczestniczył nigdy także w Marszu Równości”. – Nigdy nie powiedział też, że bliżej mu do środowisk homoseksualnych niż środowisk pro-life – powiedział truizm niepodpisany z nazwiska pracownik medialny wpolityce.pl.

– To już moje ocena, że prezydentowi Dudzie bliżej do środowisk homoseksualnych niż do środowisk pro-life, ponieważ podkreśla on tę bliskość. Natomiast w Marszu dla Życia i Rodziny nigdy udziału nie wziął – podsumował Bosak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.