Bosak, Piotrowski i Żółtek podpisali deklarację prolife KoLibra

Stowarzyszenie KoLiber poinformowało, że tylko trzech spośród 11 kandydatów na prezydenta podpisało deklaracje prolife, którą wysłali do wszystkich. Są to Krzysztof Bosak, prof. Mirosław Piotrowski i Stanisław Żółtek.

– W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej Stowarzyszenie KoLiber wysłało do wszystkich kandydatów na Prezydenta RP prośbę o podpisanie Deklaracji Ochrony Życia Poczętego, która zawiera w sobie postulaty zwiększenia ochrony życia ludzkiego od jego początku do naturalnej śmierci – czytamy na profilu stowarzyszenia.

Podkreślono, że „deklarację zdecydowało się podpisać trzech kandydatów”, czyli Krzysztof Bosak, Stanisław Żółtek i Mirosław Piotrowski”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Bosak, Piotrowski i Żółtek podpisali deklarację prolife KoLibra

 • Avatar
  26 czerwca 2020 at 23:42
  Permalink

  Najwyższy czas zająć się obroną życia DZIECI NARODZONYCH !
  .
  Z czym stoi w sprzeczności, np. ZDUMIEWAJĄCY POSTULAT masowego uprawniania obywateli do posiadania prywatnej broni.
  .
  W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, na przykład, że kierowca warszawskiego autobusu, który znienacka przebił barierę i spadł z wiaduktu wraz z 40-toma pasażerami, „miał ponad 39 st. gorączki, a podczas zeznań na policji powiedział, że nie pamięta momentu, w którym doszło do wypadku”, lecz „prokurator ogłosił Tomaszowi U. zarzut posiadania SUBSTANCJI PSYCHOTROPOWEJ W POSTACI AMFETAMINY. – Zarzut ten odnosi się od amfetaminy, która została znaleziona w kabinie kierowcy, w kokpicie pod portfelem z dokumentami kierowcy”, a „w zarzucie uwzględniono, że W MOMENCIE WYPADKU BYŁ ON POD WPŁYWEM AMFETAMINY. – Tak wynika z uzyskanej w dniu dzisiejszym opinii toksykologicznej” – Wypadek autobusu w Warszawie: kierowca usłyszał zarzuty https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/wypadek-autobusu-w-warszawie-kierowca-uslyszal-zarzuty/8652hmf (26.06.2020).
  .
  Musimy mieć świadomość, że wiele, wiele tysięcy takich osobników jest na codzień wśród nas, nie potrafimy ich zidentyfikować i nigdy nie wiemy, czy i od kiedy znajdują się oni w szponach nałogu narkotykowego. Nie możemy wykluczyć licznych sytuacji, że najpierw zdobędą oni pozwolenie na posiadanie broni palnej (przechodząc wymagane badania), a następnie zaopatrzą się w narkotyk i otworzą ogień do niewinnych ludzi z zakupionej broni.
  .
  W tej sytuacji, tylko ludzie nierozważni, albo ludzie złej woli mogą występować z pomysłem liberalizacji ustawy o posiadaniu broni, i tylko ludzie niespełna rozumu mogą ich wysłuchiwać i popierać.
  .
  Oczywiście, jest to tylko jedno z wielu możliwych zagrożeń, jakie rozdawnictwo broni MUSI w Polsce spowodować, dlatego dzisiejszych Polaków należy trzymać JAK NAJDALEJ od prywatnej broni palnej.

  Reply
  • Avatar
   28 czerwca 2020 at 02:09
   Permalink

   Zgodnie z twoją logiką powinniśmy najpierw zdelegalizować autobusy xD

   Reply
 • Avatar
  6 lipca 2020 at 13:49
  Permalink

  Logika komentatorów na poziomie IQ40. Na tej zasadzie powinno się zakazać posiadania również noży, siekier, wideł, kijów bejsbolowych i innych niebezpiecznych przedmiotów. Tak samo, co ma postulat bezwzględnego zakazu posiadania broni z dziećmi? Przecież domniemanymi ofiarami byliby zapewne również (a raczej przede wszystkim) dorośli. Poza tym trzeba wiedzieć, że do przestępstw bandyci używają broni nielegalnej. Nikt przy zdrowych zmysłach nie użyje do przestępstwa prywatnej zarejestrowanej broni.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks