Cejrowski apeluje: piszmy do Mary Wagner!

Fb.com/Wojciech.Cejrowski

Słynny podróżnik, Wojciech Cejrowski apeluje, by poświęcić trzy minuty na wysłanie listu do kanadyjskiej obrończyni życia. Bohaterka wkrótce znowu będzie stawała przed sądem.

– Cichutka i łagodna, Bogu ducha winna kanadyjka, Mary Wagner, ma być po raz kolejny skazana na więzienie (18 miesięcy) za zakłócanie biznesu aborcyjnego. Jak zakłóca? Wchodzi na teren przedsiębiorstw aborcyjnych, modli się (po cichu) i rozdaje róże matkom ciężarnym. Przesiedziała za to już łącznie 5 lat. Taka jest Kanada – pisze Wojciech Cejrowski na Facebooku. – 12 września kolejna rozprawa w kolejnym procesie przeciwko Mary Wagner. Sędzia zgodził się przeczytać listy od każdego, kto chce napisać coś w obronie oskarżonej – informuje podróżnik.

Cejrowski apeluje o „3 minuty naszego czasu” i wysłanie listu do kanadyjskiej prolajferki. Podał też link do gotowego wzoru (TUTAJ) oraz pomocy do napisania własnego listu (TUTAJ i TUTAJ).

– Listy trafią do sędziego, w którego rękach jest wolność lub więzienie dla Mary Wagner – pisze Wojciech Cejrowski.

Podsumowuje zaś absurdem cywilizacyjnym, który ma miejsce w tamtym kraju. – Tak tylko przypominam: Kanada to ten kraj, który ostatnio wypłacił 10.5 mln dolarów odszkodowania terroryście za niedopatrzenia procesowe; terroryście skazanemu za zamordowanie lekarza i oślepienie żołnierza USA. Taka jest Kanada – puentuje Wojciech Cejrowski.

Facebook

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.