Cejrowski ostro krytykuje Konfederację za niejasność w sprawie obrony życia. „Albo ma się pryncypia albo się jest miękką parówą”

Wojciech Cejrowski/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski ostro uderzył w Konfederację. Pokazał, że boją się kwestii światopoglądowych, które były jednymi z głównych czynników różniących ich od innych partii. Zażądał też jako potencjalny wyborca, by wskazano mu konkretny punkt w statucie i osobę, którą można będzie rozliczać z wypełniania postulatów obrony życia, by oddanie na nich głosu nie skończyło się jak z oddaniem głosu na PiS.

– Pytają Państwo na kogo głosować. Na razie wiem tylko na kogo NIE głosować. Na pewno NIE warto na Konfederacja – po tym jak wywalili Kaja Urszula Godek, bo im pro-life źle działa na wyniki. Albo się ma pryncypia, albo się jest miękką parówką – napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

– Ja na miękkich nie głosuję. Mamy jeszcze trochę czasu. Na razie nie ma nikogo – same parówy – dodał Cejrowski. Zwrócił się także do Krzysztofa Bosaka.

– Głosowałem na Pana BO MI SIĘ WYDAWAŁO, ŻE ŻYCIE DZIECI NIENARODZONYCH JEST DLA PANA WAŻNIEJSZE NIŻ WYBORCZE SŁUPKI. Teraz mam wrażenie, że mnie Pan okradł. Nie Pan pierwszy – wcześniej, w sprawie aborcji zrobił to PiS. Mam gdzieś wasze stołki, strategie i politykę – interesuje mnie WYŁĄCZNIE kwestia aborcji – zaznaczył.

Po odpowiedzi ze strony Bosaka odpisał, że to, czy Godek została wyrzucona czy sama odeszła to „nieistotny szczegół z punktu widzenia wyborcy, którym jestem”.

– Wiem, że Kaja Godek jest w polityce z powodu pro-life. Jeżeli odeszła, to z powodów pro-life, a nie politycznych. Jako jedyna w Konfederacji faktycznie walczy z aborcją, a nie tylko opowiada. Wielu z Konfederatów natomiast głosi hasła pro-life do wyborców, a potem zamiata ten temat pod dywan w transakcjach politycznych. Jak PiS. Skoro więc Godek nie ma w Konfederacji (nie ważne, czy wyrzucona, czy odeszła) to oznacza, że w Konfederacji NIE MA JUŻ PRO-LIFE, a w konsekwencji, ja na coś takiego głosować nie mam chęci – ocenił.

– Najpierw życie nienarodzonych Obywateli RP, a potem dopiero wszystko inne, Panowie. Najpierw życie – podkreślił.

– Sedno jest takie – Panowie twierdzą: “Kaja Godek nie ma monopolu na walkę z aborcją, my tu w Konfederacji nadal jesteśmy pro-life”. OK… To proszę mi teraz wskazać, która osoba, Z IMIENIA I NAZWISKA, zajmie się NATYCHMIAST, OD WCZORAJ, aktywnie i konkretnie ZAKAZEM ABORCJI, w miejsce Kai Godek. Kto? Nie pytam o nazwisko kogoś kto chodzi w marszach życia, zrobił ładny film pro-life, albo kilkanaście lat temu poparł zapis pro-life w konstytucji. Pytam KTO TERAZ ZAJMIE SIĘ ZMIANĄ PRAWA na takie, które chroni wszystkie dzieci? Kto zajmie się tym na poważnie, jak Kaja Godek, bez strachu i oddawania pola? – napisał w kolejnym poście.

– Który z Panów zrobi sobie z tego MISJĘ ŻYCIA? Który POŚWIĘCI NA TO KARIERĘ POLITYCZNĄ? – podkreślił. – Proszę też wskazać plan działań ws. ustawy chroniącej wszystkie dzieci i odpowiedni zapis na ten temat w Waszym statucie, z których będziemy mogli Panów rozliczać – zauważył.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.