Cwikła: „Szukanie opcji prolife w PiS to w najlepszym razie naiwność. Głosując na »posła prolife w PiS« pomagasz wejść też aborcjonistom”

Dominik Cwikła odniósł się do podnoszonych postulatów, by głosować na „kandydatów prolife w PiS”. Przypomina, że wiara w to, że to cokolwiek zmieni „to w najlepszym razie naiwność” i przypomina, że oddanie głosu na kogoś w tej partii, kto „może zagłosuje jak trzeba” i tak przyczyni się do wejścia kolejnych posłów z ugrupowania, które jako całość jest za prawem do mordowania dzieci.

Dominik Cwikła i Jarosław Kaczyński/fot. Facebook Dominik Cwikła/Nie lubię PiS-u (kolaż)

Jak stwierdził, „szukanie opcji prolife w PiS to w najlepszym razie naiwność”. – Może kilku posłów zagłosuje jak trzeba. Ale większość to aborcjoniści. Zamiast pytać, którzy są prolife trzeba pytać, czemu są w tej partii skoro wiedzą, jaki jest jej kierunek – pisze na Twitterze Dominik Cwikła.

Odniósł się też do pojawiających się haseł, że w programie PiS są deklaracje programowe za życiem. – W obliczu postępowania partii wiadomo gdzie można sobie wsadzić – stwierdza krótko. – Gdyby chcieli, wprowadziliby obronę życia w jeden dzień. Mają zresztą gotowy projekt, który wsadzili do zamrażarki – przypomina założyciel naszego portalu.

Zwraca też uwagę na metodę liczenia głosów. – Głosując na „posła prolife” z PiS pomagasz wejść pozostałym proaborcyjnym kandydatom – podkreśla Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.