„Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu?” Seksualizacja 10-letnich uczniów w Szczytnie

Chłopiec w szkole/fot. ilustracyjne/pixabay

Seksualizacja w Polsce postępuje. Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Szczytnie pytano 10-latków m.in. o to, „czego obawiają się najbardziej przy uprawianiu seksu”.

– Czego obawiasz się najbardziej przy uprawieniu seksu? Co mogłoby cię skłonić do współżycia? Jak myślisz, ilu twoich rówieśników ma pierwszy stosunek za sobą? Jaki wiek jest odpowiedni, aby rozpocząć współżycie seksualne? – na te pytania odpowiadały w ankiecie dzieci z czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczytnie.

– Ankietę na nasze zlecenie przygotowała firma z Krakowa – potwierdza Robert Dobroński, naczelnik wydziału oświaty w Urzędzie Miejskim w Szczytnie. – Miała ona zdiagnozować problemy społeczne w szkołach, a potem porównać z krajowymi badaniami ESPAD – dodaje.

– ESPAD to Europejski Program Badań Szkolnych nad Używaniem Alkoholu i Narkotyków. Jest realizowany od 1995 roku, a badania są przeprowadzane co cztery lata w zmieniającej się liczbie krajów europejskich. Celem ESPAD jest monitorowanie używania substancji psychoaktywnych przez młodzież szkolną, a ostatnio także zachowań ryzykownych z obszarów nowych technologii oraz gier hazardowych – podaje na swojej stronie internetowej „Tygodnik Szczytno”.

– Gdy mój syn wrócił do domu i mi o tym opowiedział nie wierzyłam w to co słyszę. Jak można pytać 11-latka, czego boi się przy uprawianiu seksu, czy co skłoniłoby go, aby odbył stosunek. Obrzydliwe i skandaliczne. Nie wiem, kto za to odpowiada, czy szkoła, czy jakiś urzędnik, ale nie zostawię tego tak – zapowiada matka chłopca z szóstej klasy szkoły podstawowej nr 2 w Szczytnie.

tygodnik.szczytno.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

8 thoughts on “„Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu?” Seksualizacja 10-letnich uczniów w Szczytnie

 • Avatar
  22 września 2019 at 13:35
  Permalink

  Dr. Mengele nadal działa! Czy Kurator, a może nawet MEN pociągnie do odpowiedzialności winnych tego procederu? Wykluczenie z zawodu dla winnych to jedno, ale kto naprawi uczniom wyrządzoną krzywdę!

  Reply
 • Avatar
  22 września 2019 at 20:30
  Permalink

  Na religii będą uczyć że to grzech a w szkołach że to normalne, dzieci tego nie ogarną.
  wychodzi na to że w domu trzeba uczyć dzieci – nauczanie domowe.

  Reply
 • Avatar
  23 września 2019 at 07:09
  Permalink

  Przecież PIS nie jest ani trochę prawicowy, ani trochę ptorodzinny, ani trochę propolski i ani trochę chrześcijański. Wszystko co robi socjalnego robi z wyrachowaniem i Tylko po to, aby zdobyć bezwzględną większość w celu przekształcenia naszego kraju w Polin. I oni cały czas to, zapowiadają, a ludzie widzą tylko 500+ 13-tą emeryturę i minimalną pensję.

  Reply
  • Avatar
   25 września 2019 at 09:37
   Permalink

   PiS w Szczytnie nie ma żadnego wpływu na decyzje lokalnej władzy bo w Radzie miasta zasiada tylko 5 radnych z tego ugrupowania, a więc zawsze zostaną przegłosowani przez pozostałych. Burmistrz miasta też nie jest z PiSu, więc pretensje tu wysunięte są grubo niesłuszne. W miastach gdzie władze są PiS-owe nie ma pozwolenia na deprawację dzieci w szkołach i nigdy nie będzie. Niestety jednak obowiązujący jak dotąd w Polsce system rządzenia daje dużą autonomię lokalnym samorządom w wielu sprawach. Dlatego tam, gdzie rządzi PO/PSL lub ugrupowania z nimi sympatyzujące dzieją się takie skandaliczne rzeczy.

   Reply
 • Avatar
  23 września 2019 at 08:30
  Permalink

  Zboczeńcy aby nie być w niedalekiej przyszłości rozliczanym ze swych zboczeń, zbaczają dzieci.
  Obudź się Polsko, obudź się rodzicu!

  Reply
 • Avatar
  24 września 2019 at 20:24
  Permalink

  I to wszystko za czasów „prawicowego” i „polskiego” PiSu. Do Polaków w Białymstoku broniących się przed tęczowym faszyzmem też kazali strzelać. Nie głosujcie na POPiS bo skończymy tragicznie.

  Reply
  • Avatar
   25 września 2019 at 09:46
   Permalink

   Pragnę przypomnieć, że w Białymstoku władze są PO-wskie, a w każdym mieście to właśnie lokalna władza decyduje o pozwoleniach na marsze i o użyciu policji. Gdyby Prezydent Białgostoku był z PiSu to po żaden tęczowy marsz by się nie odbył. To tyle w temacie.

   Reply
 • Avatar
  27 września 2019 at 13:58
  Permalink

  To teraz czas na seksualizscje dzieci w przedszkolach potem w żłobkach a niedługo wezmą się i za noworodki

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.