Czy to już homoterror? Homoseksualny prezydent Warszawy zapowiada, że ratusz będzie ścigał tych, którzy będą w „nieuprawniony sposób” porównywać pedofilię do LGBT

Wiceprezydent Warszawy i zdeklarowany aktywny homoseksualista Paweł Rabiej powiedział, że osoby, które porównują homoseksualizm z pedofilią „będą ścigane przez prezydenta i ratusz”. Czy to jawna deklaracja wojny wobec wolności słowa w Polsce?

Słowa padły w programie „Debata Grzegorza Łaguny” w Superstacji. W programie rozmawiali Konrad Berkowicz z partii Wolność oraz Paweł Rabiej. Tematem była karta LGBT+, którą podpisał prezydent Rafał Trzaskowski.

– Deklaracja LGBT+ zmierza ku temu, by nauczyciele obowiązkowo uczyli dzieci, nawet poniżej 4. roku życia, na temat masturbacji. Uważam, że deklaracja jest propozycją realizacji czynności para-pedofilskich i chce się to zrobić na siłę, zmuszając do tego dzieci, bez zgody rodziców. A to jest dyskryminacja rodziców ze względu na światopogląd – powiedział Konrad Berkowicz.

Rabiej od razu przeszedł do bezczelnej pogróżki wobec wolności słowa. – Miałbym apel, aby Pan starannie ważył słowa i przeczytał oświadczenie, które wydał prezydent Warszawy w czwartek wieczorem. Dlatego, że stwierdzenia, że zamierzamy wprowadzić zmiany w programie żłobkowym czy też przedszkolnym są nieuprawnione i nieprawdziwe. I każdy, kto będzie je rozpowszechniał, będzie ścigany przez pana prezydenta i miasto stołeczne Warszawa, więc naprawdę radzę ostrożnie ważyć słowa w tej kwestii – powiedział jawny homoseksualista Paweł Rabiej.

– Podobnie, jak osoby, które zrównują społeczność LGBT z pedofilią. Więc naprawdę radzę ostrożnie ważyć słowa w tej kwestii – dodał wiceprezydent Warszawy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Czy to już homoterror? Homoseksualny prezydent Warszawy zapowiada, że ratusz będzie ścigał tych, którzy będą w „nieuprawniony sposób” porównywać pedofilię do LGBT

 • Avatar
  6 marca 2019 at 00:28
  Permalink

  Nigdy się nie zgodzę , na promowanie homoseksualizmu wśród dzieci! Ręce precz!

  Reply
 • Avatar
  8 marca 2019 at 21:37
  Permalink

  Bardzo dobry krok ze strony Pana Rabieja. Już dawno nie tylko państwo polskie, ale i Europa powinny ścigać tych wszystkich z urzędu za obrazę i szkalowanie ludzi LGBT. Mamy XXI wiek, a poglądy środowisk prawackich i katolickich jak ze średniowiecza że aż słuchać się nie da. Zasłaniają się wolnością słowa bo im tak wygodniej, by obrażać wszystkich tych którzy nie są tak zacofani jak oni, a ich nauki nie mają nic wspólnego z moralnością skoro nie szanują i siebie, i innych.
  Ja nie wiem, może powinniśmy zacząć ścigać wszystkich katolików czy religijnych fanatyków jak to się robi choćby w Azji?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.