Do Konfederacji dołączył nowy poseł. Głosował przeciwko życiu. Prowokacyjne słowa Kuleszy (WIDEO)

Do Konfederacji dołączył dziś poseł Paweł Skutecki, niegdyś w Kukiz’15. Jakub Kulesza przedstawił go jako „wspaniałego człowieka i posła„, który „wyróżnił się w trakcie tej kadencji tym, jak wiele zrobił dla dzieci„. To prowokacyjne słowa wobec katolików i obrońców życia, gdyż Skutecki jest współodpowiedzialny za legalne mordowane dzieci w kraju. W październiku 2016 roku głosował za odrzuceniem obywatelskiego projektu Stop Aborcji, który wprowadzał całkowity zakaz mordowania dzieci nienarodzonych.

– Nasze koło poselskie Konfederacja poszerzyło się dziś o wspaniałego człowieka i posła, Pawła Skuteckiego, który wyróżnił się w trakcie tej kadencji tym, jak wiele zrobił dla dzieci. Dla ich bezpieczeństwa i dobra. Skupił się w swej działalności poselskiej na tym temacie bardzo dobrze, jeśli chodzi o prawa dzieci i rodziców – powiedział rozpoczynając konferencję Jakub Kulesza.

Rzeczywiście, zrobił wiele… dla ich zabijania. Poseł Skutecki należał wcześniej do Kukiz’15. W październiku 2016 roku wraz z większością posłów zagłosował za odrzuceniem projektu Stop Aborcji zakazującego mordowania dzieci.

– Dzisiaj jedyną opcją w Sejmie, która twardo i odważnie stoi po stronie wartości i wolności, dzieci i rodziny jest Konfederacja, więc wybór był dla mnie oczywisty – twierdził Skutecki na dzisiejszej konferencji Konfederacji.

Dominik Cwikła stwierdza, że to niesamowita wtopa wizerunkowa i „żółta kartka” dla ugrupowania. Zaraz bowiem po rozejściu z Kają Godek, zachwala się posła-aborcjonistę, do tego prowokacyjnie twierdząc, że „wiele zrobił dla dzieci”.

– Branie do siebie gościa, który głosował przeciwko życiu w październiku 2016 kilka dni po awanturze w temacie prolife z Kają Godek wizerunkowo nie było przemyślanym posunięciem – ocenił Dominik Cwikła.

– Poseł Skutecki jest dla mnie aborcjonistą. Jasne – w obecnej sytuacji może być ok branie do siebie takiego posła i ustawienie gdzieś na końcu listy. Ale on ma być trójką! To żółta kartka – dodał Cwikła.

– I gratuluję pomysłu, by ogłaszać, że aborcjonista łapie wysokie miejsce w Warszawie krótko po awanturze z p. Kają Godek. Naprawdę świetna PR-owska robota – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Do Konfederacji dołączył nowy poseł. Głosował przeciwko życiu. Prowokacyjne słowa Kuleszy (WIDEO)

  • Avatar
    12 sierpnia 2019 at 18:02
    Permalink

    Skutecki zrobił dużo dla dzieci. To żadna prowokacja bo działał na rzecz zniesienia przymusu szczepień. Wspomagał działania stop NOP. Nie dostał też żadnej jedynki. Wiec może trochę lepiej trochę wyważyć z krytyka konfederacji. Tym bardziej że Godek poszło o miejsca na listach a nie pro life a dla mnie dużo bardziej pro life jest Grzegorz Braun czy Ruch Narodowy. Osobiście po tym wszystkim uważam że dla Kai Godek ważniejsza od pro life jest jej kariera i ego.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.